En kanser kitle hangi oyunun?

Evet, buna benzer konu 2019'da açıldı ancak yıl oldu 2023 ve yeni oyunlar çıktı. Size göre en kötü oyun kitlesi hangisidir?
Bana göre;

1- CS:GO Türk hvh kitlesi. ( CS:GO'da hilecilere özel serverler bulunuyor bende bazen buraya giriyorum ve hayatımda gördüğüm en kötü kitle diyebilirim. Hele bir de Türk serveriyse anında kalp krizi geçirebiliyorsunuz. Girmenizi asla ve asla tavsiye etmiyorum.)
Not: Normal kitleden bahsetmiyorum, "Türk hvh kitlesi". Ve şunu belirteyim yalnızca bu servere girince eğlencesine açıyoruz. Onun dışında asla hile kullanmıyorum.

2- LoL.

3- Valorant.
Benimkiler böyle, liste uzadıkca uzar ancak ilk 3'ü yazmanız daha ideal.
Ömrüm geçti HvH serverlarında insanları ezerken ve şu an pişmanım.

Evet, buna benzer konu 2019'da açıldı ancak yıl oldu 2023 ve yeni oyunlar çıktı. Size göre en kötü oyun kitlesi hangisidir?
Bana göre;

1- "CS:GO Türk hvh kitlesi". ( CS:GO'da hilecilere özel serverler bulunuyor bende bazen buraya giriyorum ve hayatımda gördüğüm en kötü kitle diyebilirim. Hele bir de Türk serveriyse anında kalp krizi geçirebiliyorsunuz. Girmenizi asla ve asla tavsiye etmiyorum.)
Not: Normal kitleden bahsetmiyorum, "Türk hvh kitlesi". Ve şunu belirteyim yalnızca bu servere girince eğlencesine açıyoruz. Onun dışında asla hile kullanmıyorum.

2- LoL.

3- Valorant.
Benimkiler böyle, liste uzadıkca uzar ancak ilk 3'ü yazmanız daha ideal.
1.LoL 2. Valorant 3.CS-GO

The Last of Us ve Souls kitlesi.
The last of us hikaye oyunu değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı