Valorant kanser kitle

Lol daha kanser diyorlar.

Yabancılarla da noob kalıyoruz be hocam. Sinirlenince oyunda benim de küfürlerim olmuştur ara sıra. Ama çarımı aldım diye küfür etmekte ne bileyim.

Rahatlamak , stres atmak için giriyosun hiç kafanı takma. Ben genelde mute'larım, baktım çok sinirimi bozacak mute'layamıyorum da quit atarım. Takılma fazlaaa, keyfine bak :)

Türk online oyuncu kitlesi, istisnasız her oyunda böyle.

Daha az önce WoW'da Dungeon'da karşılaştığım bir Türk ingilizce bile olsa bana küfür etmeyi başardı, daha ne diyebilirim ki, eğitilmemiş bir genç topluluğumuz var, %90 civarında.

Hele LoL ve Valorant'da işler çığırından çıkmış, her şeye sövme potansiyeli var resmen o iki oyunun kitlesinde.

İki oyunda da All Mute çakar oynarım.

Oyun ücretsiz, ne bekliyorsunuz ki? :)
Cod Warzone'de bile kitle kansermiş duyduğum kadarıyla. Ücretsiz oyunlara sızıyorlar hemen teşkilatları falan mı var anlamıyorum ki.

Bu olmalı;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni başlayanlara tavsiyem İstanbul Serverinden uzak durmanızdır. Basit eğlence maçında bile ailevi, dini ve milli değerlere edilen küfürlerin haddi hesabı yok. Zaten farklı sunucularda oynadıkça aradaki farkı anlarsınız. Köpeğe bile tuvalet eğitimi veriyorlar ama bu şahıslara annesi babası sanırım hiç eğitim vermemiş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı