Valorant kanser kitle

Yarım saat oldu, olmadı. Ben reyna oynamayı severim, iyi de oynarım. Hemen alıverdim Reyna'yı. Çünkü kapılmasını istemiyorum çok oynayan var. Adam da seçti ben de seçtim ama ilk ben kilitledim 2 saniye dursam alacaktı yani. Bir baktı reyna bende, vay efendim senin bilmem ne bilmem ne. Takımın kalanları da arkadaşı herhalde hepsi birden maç boyu anlamsızca durduk yere ağıza alınmayacak küfürler ettiler. Sırf ekranda görünen programdaki bir cisim yüzünden oldu hepsi. Ölüyorum mal diyor, o çok saçma bir şekilde ölüyor ses çıkaran yok. Diyorum ki madem öyle zamanında alsaydın çarını, sonra kafiyeli küfürler falan etti. Skor oldu 11-12 ben de bombayı alıp alakasız bir yere geçtim, sona kaldım durdum öylece. Sırf bir çar yüzünden ağızını bozdu. Değer mi be? İnsanlık bu kadar mı ucuz?
Çok yaşanan bir durum. Özellikle CS:GO'da bıktığım bir durum. İki takımın da birincisi giderken bir hata yaptım diye kicklemeye çalışıyorlar. Örneğin bu hafta 1v5 kaldım. 3 kişiyi aldım fakat son 2 kişiyi alamadım. Gelmiş küfür ediyorlar. Ulan ne gerek var be! Kendisi 24 yaşındaymış, ben 15. Şimdi soruyorum, kim daha olgun? "Abicim susturuyorum seni." deyip susturdum. Maçın sonuna doğru açtığımda hala küfür ediyordu. Oynasa neyse, oynayamayanlar deyince insanın zoruna gidiyor.

Çok yaşanan bir durum. Özellikle CS:GO'da bıktığım bir durum. İki takımın da birincisi giderken bir hata yaptım diye kicklemeye çalışıyorlar. Örneğin bu hafta 1v5 kaldım. 3 kişiyi aldım fakat son 2 kişiyi alamadım. Gelmiş küfür ediyorlar. Ulan ne gerek var be! Kendisi 24 yaşındaymış, ben 15. Şimdi soruyorum, kim daha olgun? "Abicim susturuyorum seni." deyip susturdum. Maçın sonuna doğru açtığımda hala küfür ediyordu. Oynasa neyse, oynayamayanlar deyince insanın zoruna gidiyor.
Doğrusunu yapmışsın kardeşim.

Tilt olduktan sonra karşımdakine önüme geleni söyleyemedikten sonra bilgisayar oyunlarının ne anlamı var. 🤣 Twitter'da da aynı durum mevcut canını sıkanı engelle geçsin mis gibi.

Yarın kısım 3 güncellemesi ile sunucu değiştirme özelliği gelecek diye biliyorum europe West sunucusunda bu gibi durumların çok daha az olacağını düşünüyorum bir deneyin derim.

Bence VPN kullanarak EU serverine girmelisiniz. Böylece ingilizce geliştirirsiniz ve daha az kanser olursunuz.

Türkiyedeki kitle bu maalesef. Yabancılar daha insancıl oluyor, engelli bir kitle geldiğinde hiç Türkçeye geçmeden İngilizce devam ediyorum konuşmaya. İsimlerinden belli zaten yok efendim bilmemnenin sol bi şeyi, bacı tokatlayan vesaireler... Gerçekten sinir bozucu , şamarlamak lazım birkaçını.

Hocam her oyunda var bu. Ben direk Jett kitledim diye ana avrat söven de var. O yüzden ben sırf takımca oynamak için çoğu karakteri oynuyorum.
Böyle insanlar gelince direk sessize alın. O kendi kendine ötmeye devam etsin :).
Hocam geçen el Lolde Taric support kilitledi dünyamı kararttı adam OTP idim ama neyse yine de aldık maçı master jungle geçip. Küfür etsem alamazdık kesin.

Hocam geçen el Lolde Taric support kilitledi dünyamı kararttı adam OTP idim ama neyse yine de aldık maçı master jungle geçip. Küfür etsem alamazdık kesin.
Lol daha kanser diyorlar.

Türkiyedeki kitle bu maalesef. Yabancılar daha insancıl oluyor, engelli bir kitle geldiğinde hiç Türkçeye geçmeden İngilizce devam ediyorum konuşmaya. İsimlerinden belli zaten yok efendim bilmemnenin sol bi şeyi, bacı tokatlayan vesaireler... Gerçekten sinir bozucu , şamarlamak lazım birkaçını.
Yabancılarla da noob kalıyoruz be hocam. Sinirlenince oyunda benim de küfürlerim olmuştur ara sıra. Ama çarımı aldım diye küfür etmekte ne bileyim.

Geri
Yukarı