En Kötü Anınız

EmreSploit

Hectopat
Yer
Seungryong Vadisi
Sorum başlıktaki gibi en kötü anınız. Eğlenceli bir konu olur umarım.
Benim ki: Bir gün parkta paten sürüyordum acemi idim. Bir tane kız vardı o anlık önüme bakamamıştım kıza bakıyordum fakat aynı zamanda paten de sürüyor idim. Önüme bakmadığımdan bir çocuğa çarptım çocukla beraber yere düştük. Ben özür diler giderim diye düşünüyordum özür diledim ama çocuğun arkadaşları geldi ve dövdüler. O arada baktığım kız ve arkadaşları gülerek izliyorlardı. Oradan biride yardım etmedi ya. En kötü anılarımdan idi hem temiz bir dayak yedim hem de rezil oldum ama bir tanesini sağlam dövdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektriğe kapıldım.

Bulaşık makinesinin kapak kısmının iç tarafı elektrik kaçırıyormuş. Bilmiyordum. Tabak çıkarırken diğer tarafa gittim geldim.

Lise 1'de okulda yeni olduğum için kızlar tuvaletine girmiştim, Herşey bittikten sonra çıktığımda onlarca kız çığlık atmıştı ondan sonraki gün okula gitmemiştim ve 1 hafta içerisinde açıköğretime yazılmıştım :D

Ben de altıma kaçırdım. Kötü tarafı ise büyük tuvaletimdi kaçırdığım. Diğer bir kötü tarafı ise bütün gün onla gezdim. Tahmini 2 ya da 3. sınıftım. Duvarlara arkamı yaslaya yaslaya gidiyordum çıkıklık belli olmasın diye. Hatta arkadaşlarım birisi çok fena saldı diyip duruyorlardı.

Dedemlerin evindeydim dedeme yardım ediyordum bacağıma tuğla düştü. Yaklaşık 10-15cm kadar yeri kesmişti ve dedem beni omuzlayarak sağlık ocağına götürmüştü. Dikiş atılırken epey acımıştı.

4-5 yıl öncesi denizden geldikten sonra akşam üstü göğüs tarafımda sanki cildim ateş ile yakılıyor gibi acıyordu. Duş almama rağmen o kadar çok yanıyordu ki acıdan durmadan ağlıyordum. Aniden yanıyor kaşıntı yapıyor kaşıyınca geçiyor ve saniyeler sonra tekrar bi bıçak hissi daha. Acile gidip iğne olduktan sonra sorun geçti fakat ben uyumak yerine oyun oynamayı seçtiğim için gece tekrar başladı. 2-3 tane krem vardı hepsini sürmeme rağmen yanmaya devam etti. Sabaha kadar gözlerim yaşlı uyumayı bekledim. Uyandıktan sonra geçmişti fakat hayatımın en kötü gecesiydi.

İlkokulda sıra arkadaşım istiğfar etmişti ve Öğretmen Hademeyi çağırmamı istedi çağırdım ve hademe elime paspası verip temizle yavrum dedi sonra sınıfa paspas ile girdiğimde Öğretmen yavrum hademe seni mi gönderdi silsin diye dedi bende yok hocam gelecek dedim aradan 15 DK geçti sonra hoca hademe gelmeyince istiğfar ettiği yeri bana sildirdi herkes güldü çıkışta benle itişip kakıştı Kerem diye bir çocuk grupça bana daldılar.
Dayak yedim kabul ediyorum fakat Kerem'i Sağlam dövdüm yine olsa yine döverim.

Yeni konular

Geri
Yukarı