En kötü anınız

En kötü anım ergenlik dönemime gelmesi de ayrı bir problem okulda nefret ettiğim bir matematik hocası vardı bir sebepten dolayı 1 hafta tatil olacaktı mat hocası da fazla konulara adapte olamadık diye hafta içleri 2 ders uzaktan eğitim yapacağız isteyen katılır dedi her neyse pazartesi günü hoca canlı ders açtı bir arkadaşımız sanaldaki arkadaşına dersin linkini atmış derse giren çocuk da hocaya çok çok ağır küfürler etmiş ağza alınmayacak iğrenç sözler e hal böyle olunca matematik hocası sinirden deliye döndü ve kadın hocaya söylendi bu küfürler bütün sınıf bana sen yaptın dediler ama ben normalde hiç küfretmeyen bir insanım hocalarımla hep iyi geçinirim 5.sınıftan beri hiçbir arkadaşıma l*an bile demezdim ama bir ara beni çok sinirlendirmişlerdi sadece o zaman küfretmiştim her neyse olaydan 1 hafta sonra okula geldik 5.ders'te müdür ve yardımcısı sınıfa geldi bu olay hakkında bildiğiniz bir şey var mı dediler arkadaşlarımın neredeyse hiçbiri beni ispitlemedi benden nefret eden çocuklar bile benim adımı vermediler çünkü kul hakkına girerdi sebepsiz yere suçlamak her neyse bir çocuk müdüre benim adımı verdi benim yaptığımı söyledi müdür yanına çağırdı beni suç ortakların kim dedi ben gerilmiştim orada dedim hocam ben hiçbir şey yapmadım o gün arkadaşımla internet kafedeydik her neyse müdür şüphelendiği 9 kişiyi odasına çağırıp ifade aldı (ben dahil)herkes ifadesini verdi ben orada ilk defa böyle bir olayla karşılaştığım için çok korkmuştum herkes çıktı ben kaldım hocalar tamam dedi biz araştırıcaz dedi sen sınıfına git o zaman biraz rahatlamıştım ama matematik hocası derse neredeyse ağlayarak girecekti ben size ne yaptım terbiyesiz yüzsüzler dedi 2-3 ders sonra hep bu konu ortaya koyuldu her neyse sonra 3 4 tane hasmım olan çocuk hocaya benim yapabilceğimi söylediler sebebi ise sizin arkanızdan el hareketi çekti size ağır küfürler etti gibi yalanlardı devamını anlatmak istemiyorum.
TR dekiler bu kadar iyi mi Almanya'da en yakın arkadaşım bile beni hiç çekinme den satar.

2 ya da 3 yaz önce aramın kötü olduğu birkaç arkadaşım vardı, onlar kendilerini bir güzel dövüp darp raporu almışlardı ve suçu bana atmışlardı. 2 ay hapis yattım sonrasında kamera görüntüleri çıktı kendini dövüp yaptıklarının. Sonrasında ben çıktım ve şikayetçi olmadım. :)
Hocam sicil ne durumda tek merak ettiğim bu şuan da.

Geri
Yukarı