En kötü anınız

ÜlkerÇikolata

Picopat
Daha fazla  
2 ya da 3 yaz önce aramın kötü olduğu birkaç arkadaşım vardı, onlar kendilerini bir güzel dövüp darp raporu almışlardı ve suçu bana atmışlardı. 2 ay hapis yattım sonrasında kamera görüntüleri çıktı kendini dövüp yaptıklarının. Sonrasında ben çıktım ve şikayetçi olmadım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
En kötü anım şu an aklımda değil ama cuma günü stajda çok büyük tuvaletim geldi girdim staj yerinin tuvaletine tuvaletimi yaptım ama fosur fosur 15 20 saniye geçer geçmez kapı çaldı dolu dedim temizlenip çıktım çıkarken adama üzücü bir bakış attım ve yanından geçip gittim bakış attığım kişide arkamda çalışan adamlardan biriydi.

Adamlar saçma bir şekilde durduk yere suç atıyor, sadece iki ayınız gitmiyor belki psikolojik olarak da zarara uğruyorsunuz. Bu kadar şeyin üzerine niçin şikayetçi olmadınız, vallahi benim elim ayağım titredi sinirden.
Aga şikayetçi niye olmadın?! Olsaydın ya. Gerçi pek bilmem bu işleri ama onlarında ceza alması gerek mantıken.
Kızdan hoşlanıyordum o beni ne kadar sevmese de. Olaydan 1 sene sonra sevgili olduk geçen günde ayrıldık :(.

2 ya da 3 yaz önce aramın kötü olduğu birkaç arkadaşım vardı, onlar kendilerini bir güzel dövüp darp raporu almışlardı ve suçu bana atmışlardı. 2 ay hapis yattım sonrasında kamera görüntüleri çıktı kendini dövüp yaptıklarının. Sonrasında ben çıktım ve şikayetçi olmadım. :)
Anlık öfke ile yaptığım her şeyden pişmanlık duyarım. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı