En komik anılarınız

Yok, benimle arkadaş olacak kız yok zaten de, ne bileyim, cinsiyete çok takılmamak lazım bence.
Ben de erkeklerden çok kızlarla daha iyi anlaşıyorum. Genelde erkeklerin arasında kendimi rahat hissedemiyorum sanki dışlanmışım gibi.
Aslında arkadaş olunacak kız var fakat bir süreden sonra ya kız bir şeyler duymaya başlıyor ya da erkek. Öyle olunca da bütün arkadaşlıklar bozuluyor.
Hiç öyle bir şey yaşamadım. Hoşlandığım kızlar ilk aşamada arkadaşım değillerdi.

Bir markette bir adam vardı. Beyaz kıyafetliydi. Babam da beyaz kıyafetliydi. Bir ürüne bakıyordum, babam gelsin de alalım diye. Sonra gözüm o beyaz kıyafetli adama gitti ve o adama: "Baba, şundan alalım mı?" dedim. Adam da bana baktı böyle. Ama laf falan etmedi bana. Sonra konu kapandı.

Bir markette bir adam vardı. Beyaz kıyafetliydi. Babam da beyaz kıyafetliydi. Bir ürüne bakıyordum, babam gelsin de alalım diye. Sonra gözüm o beyaz kıyafetli adama gitti ve o adama: "baba, şundan alalım mı?" dedim. Adam da bana baktı böyle. Ama laf falan etmedi bana. Sonra konu kapandı.

Hocam adam sizi buldu buradaymış gözün aydın.

Geri
Yukarı