En komik okul anılarınız

İlkokul 2. sınıftayız, ders müzik. Gitar falan çalıyoruz ama görmelisiniz nasıl çaldığımızı :D
Gülmekten altınıza doldururdunuz..
Gittik A kişisi, B kişisi ve ben kantine. A kişisi bana dedi ki: Kanka dur B kişisini korkutalım!
Bende kabul ettim.
A kişisi gitti B kişisini korkutacağına bir kızı korkuttu :D
Kızda şişko manyak falan demişti :D

Daha güzel bir dille anlatsanız kaba bir kelime yerine.

Hocam sıçtım işte. Ne yani siz sanki sıçmıyorsunuz. Komiklik katsın diye sıçtım dedim. Ayrıca yalan yok harbi sıçtım ilk okulda. Ama nasıl paçalarımdan akıyor böyle. Çıkış saatini dört gözle bekledim. Bak bir garip oldum şimdi. Leş gibide koktu ya tüm ders herkes koku kaynağını aradı. Sen hiç 2 ders boyunca bokun üstünde oturmak nasıl bir his biliyor musun be adam?

Beden hocası bana içinde poğaça olan bir poşet verip al bunu a kişisine ver demişti a kişisi nerede diye sorduğumda müzik sınıfında demişti müzik sınıfına gittim ve orada ki birine a kişisi nerede diye sordum o da sen bana ver ben ona veririm dedi poğaçayı verdim ve beden hocasının yanına gidip verdim dedim o da bana tamam şimdi git müzik sınıfına orada ki hocaya şunu ver dedi ben de gittim müzik sınıfının camında içeriye bakıp hocaya hocam hoca mısınız diye sordum evet dedi ( Bunu sorduğum kişi de en başta poğaçayı verdiğim kişi ) ben de eşyayı verdim geri döndüğümde beden hocaları bana biraz güldüler ardından biraz daha güldüler ve şunları dediler "a kişisi o poğaçayı verdiğin hocaydı" sonra a kişisini arayıp olayı anlatıp biraz daha güldüler

Yeni konular

Geri
Yukarı