En komik okul anılarınız

Ben çevremdeki en üşengeç kişiyim ve en iyi bilgisayar kullanan kişi. Sınıftaki tahtalarda Pardus GNOME en sevmediğim ikili hoca sınıfın en iyi bilgisayarcısı kim deyince herkez "Aytuğ diyerek bana baktı." malum kalktım o kadar kolaydı ki ne yaptığımı bile hatırlamıyorum. Sanırım en komik anım bu.
Boş insanım ben.

Şevki adındaki öğretmenime Shevchenko diye hitap etmiştim, evet ağzımdan kaçtı. :D

Daha çok var da, üşendim.

Ben çevremdeki en üşengeç kişiyim ve en iyi bilgisayar kullanan kişi. Sınıftaki tahtalarda Pardus GNOME en sevmediğim ikili hoca sınıfın en iyi bilgisayarcısı kim deyince herkes "Aytuğ diyerek bana baktı." malum kalktım o kadar kolaydı ki ne yaptığımı bile hatırlamıyorum. Sanırım en komik anım bu.
Boş insanım ben.

Bende aynı durumdan mağdurum. Artık sınıfta Harun'un A... Diyorum şakasız hocam. @HogRider durumumu en iyi bu açıklayabilir.

Bu marketlerde satılan ucuz yuvarlak kutulardaki şekerlerden almıştım biraz fazla kaçırınca bu beni ishal etmezmi😀 sırada dersi dinlerken birden gidiverdi bir gün boyunca kakalı şekilde kaldım tabii çok küçüktüm o zaman ishal nedir nereden bileyim😓
(İlkokul2-3)

Geri
Yukarı