En Mantıklı Android Cihaz?

Bence şimdilik cihazınızı değiştirmeyin. Şimdilik gerek yok. Bir sonraki nesil iPhone'ları ve rakip telefonları bekleyin. iPhone 5 ben de kullanıyorum ve bence hala çok güncel bir cihaz.

Sadece tanıtıldı henüz Türkiye pazarına girmedi.

Konuyu açan arkadaşa tavsiyem: iPhone 6 Plus veya HTC One M8.
Sanırım iphone 6 veya m8 alacağım. Yarın bir gelsin de 6 bakalım

Bence şimdilik cihazınızı değiştirmeyin. Şimdilik gerek yok. Bir sonraki nesil iPhone'ları ve rakip telefonları bekleyin. iPhone 5 ben de kullanıyorum ve bence hala çok güncel bir cihaz.
Benim sorunum güncel olmaması değil hafızası ve şarj problemiyle ilgili.

Kesinlikle m8. Tam anlamıyla VIP cep telefonu. Çünkü telefonun tasarım muazam. Buna nazaran işlemciyi biraz kısmışlar fakat telefon müthiş. Bir hoparlörü vara zaten hiçbir şeye değişmem. Güncelleme konusunda da çok hızlılar kesinlikle M8.

Kesinlikle m8. Tam anlamıyla VIP cep telefonu. Çünkü telefonun tasarım muazam. Buna nazaran işlemciyi biraz kısmışlar fakat telefon müthiş. Bir hoparlörü vara zaten hiçbir şeye değişmem. Güncelleme konusunda da çok hızlılar kesinlikle M8.
Vip oluşu konusunda bende emin olduğum için ikisi arasında kaldım lakin iphone 6 tercihim olacak sanırım eğer bütçem yetersiz kalır ise m8 tercihimdir. :like:

Bana da öyle geldi yarın bir gezeceğim teknoloji marketlerini. En hoşuma gidende karar kılacağım yada iphone 5 ile idare dip yazın başında Amerika'ya gittiğimde o zaman büyük ihtimalle iphone 6 plus alacağım hepiniz çok sağ olun :).

Bence de 4k olması dışında çok kaliteli bir görüntü ile karşılaşmadım. Birazda karanlık bir stant'ta inceledim amoled ve iphone renklerini tutmuyor gibi htc m8'i de yarın inceleyeceğim.

WP düşünmüyorum maalesef. Ios benimde favorim ama alınabilir düzeydeki cihaz olan 6 plus'ın bu kadar pahalı olması cebe dokunuyor.
LG G3 2K

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı