En nefret ettiğiniz Windows sürümü

hiçbirinden nefret etmem ama sevmediğim Windows 8 var.

Madem daha Windows 10'u deneyimlemediniz nasıl nefret edebiliyorsunuz?

%100 disk sorunu dışında sorun yok.
Vista'nın kusacak kadar neresi kötü? Ben Core Duo gibi bir sistemde rahat kullanmıştım. Görünümü vs. iyiydi.

Adam akıllı sen çıktın tek benim de pcbilgilisi diye kanalım var.

Hocam bu donanıma göre şekilleniyor. Başarısız, hata dolu ve yavaş bir sürüm değil. Windows 10 üzerinde donanımlarınız daha stabil çalışıyordur. Windows 10'da çok fazla gereksiz servis var. RAM kullanımı fazla. Windows 7'de açılışta 500 MB RAM görüyordum. Rüya gibiydi ya.
i5-650, 8GB DDR3, Seagate 320GB 5900RPM vardı. Windows 10'a geçince cidden nefes almaya başlamıştı sistem.

Ya Pentium 4'lü sistemlere kuruyorlar sonra kötü.

2010 yılında Vista ile gelen bir laptop vardı bizde. 1 sene kullandım çok yavaştı çünkü driveri adam akıllı yoktu. Sonra Windows 7 geçmiştim ve farkı gördüm sanki PC uçuyordu çok hızlanmıştı. Fakat kullandığım Vista RTM sürümü olabilir hatırlamıyorum çok fazla.

i5-650, 8 GB DDR3, Seagate 320GB 5900RPM vardı. Windows 10'a geçince cidden nefes almaya başlamıştı sistem.

Doğru söylüyorsun %100 disk kullanımı oluyor başka sorun yok.
2010 yılında Vista ile gelen bir laptop vardı bizde. 1 sene kullandım çok yavaştı çünkü driveri adam akıllı yoktu. Sonra Windows 7 geçmiştim ve farkı gördüm sanki PC uçuyordu çok hızlanmıştı. Fakat kullandığım Vista rtm sürümü olabilir hatırlamıyorum çok fazla.

SP2 öyle değil.

2010 yılında Vista ile gelen bir laptop vardı bizde. 1 sene kullandım çok yavaştı çünkü driveri adam akıllı yoktu. Sonra Windows 7 geçmiştim ve farkı gördüm sanki PC uçuyordu çok hızlanmıştı. Fakat kullandığım Vista RTM sürümü olabilir hatırlamıyorum çok fazla.
Haklısınız. 7nin yanında sönük kalır Vista.

Yeni konular

Geri
Yukarı