En nefret ettiğiniz Windows sürümü

Ama görünümü daha iyi.

Görünümle işletim sistemi kalitesi belirlenseydi şu an Windows 10 yerine Vista hakim olurdu. Onun gibisi görünüm anlamında gelmedi ama yanlış yollar izlendi gereksiz birçok kodla şişirildi işletim sistemi ağırlaştırıldı ve o zamanın donanımları zayıf kaldı bir de. Çıkış tarihindeki donanımlar biraz daha iyi olsaydı bu kadar şikayet olmazdı. Piyasanın ilerisinde bir donanım gereksinimi istedi Vista.

Görünümle işletim sistemi kalitesi belirlenseydi şu an Windows 10 yerine Vista hakim olurdu. Onun gibisi görünüm anlamında gelmedi ama yanlış yollar izlendi gereksiz birçok kodla şişirildi işletim sistemi ağırlaştırıldı ve o zamanın donanımları zayıf kaldı bir de. Çıkış tarihindeki donanımlar biraz daha iyi olsaydı bu kadar şikayet olmazdı. Piyasanın ilerisinde bir donanım gereksinimi istedi Vista.

Helal ama hâlâ kullanabilir extended kernel ile.

@374025
Microsoft'un nerdeyse çeyrek asırlık yöneticisi bile Vista'dan bir pişmanlık olarak söz ediyor, sen hâlâ neyi savunuyorsun arkadaşım.
Özetle anlatayım ne söylediğini; Steve Ballmer'a iş hayatınızdaki en büyük pişmanlığınız ne idi diye soruyolar, Steve Ballmer da durur mu, yapıştırıyor cevabı... Vista.

Kaynak:

Yeni konular

Geri
Yukarı