En nefret ettiğiniz Windows sürümü

Bakın hocam benim zamanım öyle yeni bilgisayar donanımlarıyla geçmedi zamanında Vista iyiydi mesela bozulmadan önce 8 senelik bilgisayarıma Windows 7 ve üstü driver desteği verildi. Sizin anlamadığınız şu ben bir işletim sistemini övüp diğerkini gömmüyorum kullandığım en yeni bilgisayar 2012 model parçalara sahipti. NVIDIA, Intel, AMD Windows 7 ve sonrasına verdikleri kadar destek verdi mi Vista'ya programcılar Vista'dan ümidi kesmese neden destekleri Windows 7 kadar uzun tutmadı? Ben burada işletim sistemi savunuculuğu yapmıyorum ama siz burada Vista fanboyluğu yapıyorsunuz konu başlığı ile alakası yok bir adam sorun yaşamış konudan bağımsız Vista savunuculuğu yapmaya başlıyorsunuz. Vista extented kernel ile bir süre program desteği ile kullanılabilir ama bana ne kadar güvenlik sunabilir? Eski bilgisayarı olanlara Windows 10 önermedim şu zamana kadar ve Windows 10'u seven birisi de değilim hiçbir işletim sistemine hayatta ki hiçbir şeye fanboyluk yapacak birisi değilim.

Tamam hocam. Dediğin gibi şu an en günceli ve en güvenlikli olanı Windows 10.

Tamam hocam. Dediğin gibi şu an en günceli ve en güvenlikli olanı Windows 10.

Windows 10'unda kendi çapında sorunlari var güncel diye sorunlu değil diye bir şey yok. Bence birbirimizi anladığımızı düşünüyorum uzun tartişmanın bir anlamı yok. Extented kernel rehberin güzel olmuş en azından nostaji yapmak isteyenler için iyi bir seçenek.

Windows 10'unda kendi çapında sorunlari var güncel diye sorunlu değil diye bir şey yok. Bence birbirimizi anladığımızı düşünüyorum uzun tartişmanın bir anlamı yok. Extented kernel rehberin güzel olmuş en azından nostaji yapmak isteyenler için iyi bir seçenek.

Sağ ol hocam teşekkür ederim. Dediğin gibi tartışmaya gerek yok zevk meselesi hayırlı günler dilerim.

Geri
Yukarı