En rezil olduğunuz an

Derste kamerayı açık unutmuştum. Sakıncalı bişey oldu mu bilmiyorum ama... Tüylerim diken diken oldu bile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sınıfın sinir bozucu çocuğu güzel bir kıza (kız da aynı sınıftan) ... seni seviyor dedi gözümün önünde, anlamsız, saçma ve utanç bir andı. Yalan atmasına mı kızayım utancıma mı utanayım diye kalmıştım.
Eeeee anlatsana sonra ne oldu? Çocuğun ağzını burnunu kırdın di mi? Benim de başıma böyle bir şey gelmişti. Bir çocuk kız istemediği halde onun beline falan dokunmuştu. Pipetle besliyorlardı en son.

Kenarda güzelce halletmiştim o çocuğun işini. İlkinde olsa neyse. Kıza işte seni alacağım falan hediyeler veriyor kız kabul etmiyor falan. Ondan yani yoksa 1-2 kere olsa hadi açılması için bir şey yapmazdım da.

Benim de başıma böyle bir şey gelmişti. Bir çocuk kız istemediği halde onun beline falan dokunmuştu. Pipetle besliyorlardı en son.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orta2 de sınıftan biri pantalonumu çekti ama baxter ile beraber aşağıya indi sonra ne yapacağımı bilemedim bir anda dışarı çıktım tenefüs olduğunu unuttum çıkınca bir de millet dışarıda gülmeye başladı. En son hoca geldi bende bir köşede çektim şortumu hoca gelmeden. Sonra hoca çeken çocuğu disipline verdi ne gündü be.

Orta2 de sınıftan biri pantalonumu çekti ama baxter ile beraber aşağıya indi sonra ne yapacağımı bilemedim bir anda dışarı çıktım tenefüs olduğunu unuttum çıkınca bir de millet dışarıda gülmeye başladı. En son hoca geldi bende bir köşede çektim şortumu hoca gelmeden. Sonra hoca çeken çocuğu disipline verdi ne gündü be.
Çocuğu dövmedin mi? 6.sınıfta bir çocuk üstüme yanlışlıkla su dökmüştü kolunu morartmıştım. Çok da iyi arkadaşımdı üzülüyorum bazen.

Yeni konular

Geri
Yukarı