En rezil olduğunuz an

Bazı öğrenciler toplantı salonunda gösteri yapıyorlardı. Biz arkadaşlarla sıkılmışız şakalaşıyoruz filan. Yer epey büyük. Çok fazla sandalye var fakat hocalar öğrencilerin arka koltuklara geçmesini istemiyor. Bu yüzden arkada kimse yok.

Neyse biz aksiyon arayışındayız, arkadaşlarım arkaya gidelim dedi. Ben normalde sessiz ve genelde aksiyonlara karışmayan, sadece izleyen oluyorum. Fakat arkadaşlarım arkalara geçtiler. Ben sıkıldığım için gideyim bari dedim. Hocaya görünmemek için sol taraftan gizli gizli gidiyorum. Bizim arkadaşlarda beni bekliyor eliyle işaret yapıyorlar. Yolun ortasında hoca "Ne yapıyorsun sen oğlum?" demişti. Ben öyle kalmıştım iki üç şey mırıldandım falan. Normalde olsa sorun etmem, fakat salonda 150 kişi civarı var. Arkamı döndüğümde herkes bana bakıyordu. Yüzüm kıpkırmızı olmuştu.

Hocam neden ben neden? Evren beni seçmiş.

Eeeee anlatsana sonra ne oldu? Çocuğun ağzını burnunu kırdın di mi? Benim de başıma böyle bir şey gelmişti. Bir çocuk kız istemediği halde onun beline falan dokunmuştu. Pipetle besliyorlardı en son.

Kenarda güzelce halletmiştim o çocuğun işini. İlkinde olsa neyse. Kıza işte seni alacağım falan hediyeler veriyor kız kabul etmiyor falan. Ondan yani yoksa 1-2 kere olsa hadi açılması için bir şey yapmazdım da.
Kavgacı bir tip değildim. Sadece hocaya söyleyeceğim seni deyip geçiştirmeye çalışmıştım. Ne yapalım olamadık bir gangsta. :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hoca beni tahtaya kaldırdığı zamanlardan biri :D

Bizim okul soğuk oluyor genelde. Çeket sağ olsun.

Anaokulundayım çok tuvaletim geldi Koşarak lavaboya gittim fakat nafile kapısını açar açmaz tutamadım. : (. Bir de saatlerce lavaboda kaldım kurur belki diye. Kurumadı tabii yarım saat sonra hoca geldi kapıyı aç diye zorladı açtım ve herkes bana gülmüştü. En komiği ise annemi arayıp durumu söylemişlerdi annemde pantolon falan getirip orada üstümü değiştirmişti a* hayatı :D.

Geri
Yukarı