En şanslı olduğum E-Ticaret alışverişi deneyimi

Ben N11'den 100 liraya basit bir saat almıştım, saatin 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliği vardı fakat benimki nedense su geçirmişti. Saati mağazaya bu su geçirdi diyerek geri gönderdim. Satıcı ürünü garantiye gönderdi, ben ise satıcıya saatin durumunu sordum. Satıcı saatin değişimini servisin yapmadığını söyledi ama müşteri memnuniyeti adına benim isteğim doğrultusunda başka bir saat gönderdi. Satıcıyı aramadım bile, tüm iletişimi soru sor bölümünden kurdum.

Peki, sizin en şanslı olduğunuz alışveriş neydi?

Arkadaşımın RX 5500 XT 8 GB ekran kartı vardı. CW'den dolayı serivse gitmişti. Ellerinde kart kalmadığı için RX 5600 göndermişlerdi. Benim başıma gelmedi ama anlatmak istedim.

Amazondan kablo+usb çoklayıcı siparişi vermiştim ve uğraşmak istemediğim için bedava Prime almamıştım. Kargo 4 gün sonra gelecek diye görünüyordu ama ertesi gün gelmişti.

Hepsiburada'dan 2 tane test kitabı şiparişi vermiştim.
Test kitabının birisinin ellerinde kalmadığını bir mektup zarfının içinde bir not ve kitabın parasını yolladılar.
Sanırım en şanslı olduğum e-ticaret alışverişi buydu.

Amazondan 200 tl ye tws kulaklık aldım 17 gün sonra sol kulaklığı bozuldu.Amazon kulaklığı iade etti aynı kulakalığı amazondan 169.90 tl ye tekrar aldım .

Geri
Yukarı