En sevdiğiniz dizi

Zamanında CNBC-e'de izliyordum ve birkaç yıldır ismini hatırlamaya çalışıyorum dizinin. Ne kadar teşekkür etsem azdır.
Rica ederim. E2 ve CNBC-e kanalında çıkıyordu eskiden o zaman tamamını izlememiştim sadece denk gelmiştim. Şansa dizi iptal oldu, güzel diziydi aslında. İsmini nasıl hatırladın ben yazınca? Çağrışım mı yaptı?

Breaking Bad-Genel anlamda en iyi dizimdir.
Sherlock-En iyi zeka/detay, polisiye dizimdir.
Dexter-En iyi psikolojik gerilimli, seri katil temalı dizimdir.
La Casa de Papel-Sürükleyici, kitleleri harekete geçirmeye yönelik mesajını beğendiğim dizimdir.(4. sezonu için çok heyecanlıyım😍)
How I Met Your Mother-Açık ara en iyi komedidir.
Narcos-En iyi suç/örgütlenme temalı dizimdir.
Lucifer-En iyi fantastik temalı beğendiğim dizimdir.

LOST. Buram buram kalite kokuyor dizi. Ardından House of Cards gelir muhtemelen.

• Breaking Bad (bir öğretmenin son günlerinde ailesinin refahı için kötü yollara girmesi)
  • Peaky Blinders (eski zamanlarda geçen bir mafya dizisi ama günümüz mafyaları gibi mafyalardan bahsetmiyorum birkaç bölüm izlediğinizde farkedersiniz zaten)
  • Vikings (vikinglerin hayatını anlatıyor ama belgesel gibi değil çok pis aksiyonlar var ayrıca başrol efsane bir oyuncu)
  • Stranger Things (oyuncu kadrosu çok yenetekli çocuklardan oluşan ilk 2 sezon görsel efektler kötü olsada 3. sezonda düzelttiler ama hikayesi başından sonuna kadar efsane)
  • 11.22.63 (buna yorum yapmıyacağım izleyip görmen gerekiyor 7 saattik bir film gibi bişey efsanedir)
  • Rick and Morty (en sevdiğim çizgi dizidir kendisi içinde çok fazla gönderme ve +18 şeyler var)
  • Punisher (bu diziyi izlediğinde çok pis gaza geliyorsun adam tek başına bir orduyu öldürüyor mübarek 😂)
  • BoJack Horseman (neden olduğunu bilmiyorum ama ani bir kararla diziyi erken bitirmişler eğer zaman geçirmek istiyorsan 2 sezon izle efsane sarıyor illaki sıkıcı bölümler var ama güzel dizidir kendisi sonunun kötü bittiğini unutma ama)
  • How I Met Your Mother (henüz bitirmedim ama güzel dizi bi zaman sonra sıkıyor ayrıca sonu çok kötü diyorlar ama zaman geçirmek için efso dizi)

Son düzenleme:
sonsofanarchy-900x580.jpg

Sons Of Anarchy.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı