En sevdiğiniz Müslüman ülke

Abicim asıl provokatör sensin zaten. Teknoloji amaçlı platformda herkes kendi dinin propagandasını yaparsa, ileride tek hak din bu olacak derse karışır tabii ortalık. Konuyu açmandaki amaç acaba insanlara göre kötünün iyisi Müslüman ülke var mı vs. İslamofobik diye var olmayan bir terim uydurmuşsun ne güzel ama hiç Anti-Semitizm, Christophobia, Zerdüşt karşıtlığından bahsettiğin yok. Daha dün din düşmanı dediğin Avrupa, Amerika'ya gitmek için canını ortaya koyacak, torpil arayacak insansın burada din propagandası yapıyorsun. Oyalama milleti kardeşim.
Amacım senin gibi İslam düşmanlarını konuda toplayıp tartışmak değildi. Sadece sevdiğiniz Müslüman ülkeleri sordum. Türkiye de dahil dememdeki amaç zaten kendi ülkemizi seviyoruz ama isteyen Türkiye'yi de söyleyebilir demekti. Eminim ama sen daha kendi ülkeni sevmiyorsun, ülkendeki çoğunluk dine ne saygın olacak ki? Zaten burada tartışma yapmak istediğin apaçık belli. Kinini başka konuda kusabilirsin, benim konumu kirletme.

Amacım senin gibi İslam düşmanlarını konuda toplayıp tartışmak değildi. Sadece sevdiğiniz Müslüman ülkeleri sordum. Türkiye de dahil dememdeki amaç zaten kendi ülkemizi seviyoruz ama isteyen Türkiye'yi de söyleyebilir demekti. Eminim ama sen daha kendi ülkeni sevmiyorsun, ülkendeki çoğunluk dine ne saygın olacak ki? Zaten burada tartışma yapmak istediğin apaçık belli. Kinini başka konuda kusabilirsin, benim konumu kirletme.
Çoğu insanın söylemek istediğini anlattınız.Tebrik ediyorum sizi.👏

Bana göre de Hindular nurunu tamamlayacak ve tüm insanlık eşeğe, ineklere tapacak(!). Hadi kardeşim dön çölüne, çok oyaladın burayı.
Elbet anlarsın, ama yazık böyle giderse cidden üzülürüm senin için, ciddi anlamda şuan biraz içim burkuluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı