En sevdiğiniz Need for Speed oyunu

Most Wanted 2005. Sadece şu arabayla dolaşmak bile mükemmel hissettiriyordu 🥰

Eki Görüntüle 905725
Toru Sato 'Bull'
images (2).jpeg

Underground 2 bunun tadı başkay dı drift i için oynardım aynı tadı bir de Payback de aldım Most Wanted hikaye olarak sarıyordu ama modifiye seçeneği azdı.

Sesindeki tokluk, gidişindeki ağırlık hala hatırımdadır. Vay be
O ses bambaşkaydı hocam, birkaç ay önce oynamıştım o kadar özlemişim ki o motor sesini. Başka NFS serisine ısınamadım.

En sevdiğim ilk Underground oyunuydu, çıktığı dönem grafikleriyle ve atmosferiyle ilk 2 F&F filmini izleyenlerin hayalindeki oyundu. 2. oyun çok daha uzun süre oynanabilse de ilk oyunun yarış zorluğu ve orijinalliği yoktu.

O ses bambaşkaydı hocam, birkaç ay önce oynamıştım o kadar özlemişim ki o motor sesini. Başka NFS serisine ısınamadım.
Sorma ya MW bi başkadır. Ortaokuldaydım oyunla tanıştığımda yıllar önce. Bizim tayfa olarak başlamıştık. Birimiz yüklemiş bir yerden onun usbsini hepimiz dönmüştük :) Her gün konuşurduk yok bugün hangi adamı tokatladık blacklistte diye :) Sonda ne olacak falan, o zamanlar internet pek yaygın değildi evlerde :) Hiç kendimi böyle kaptırmamıştım bir yarış oyununa. Hâlen dahi oynadığımda içimi ısıtır :)

Merhaba arkadaşlar, sizlerin en sevdiği Need for Speed oyunu hangisidir? Benim kesinlikle Underground ve NFS Carbon.
Most Wanted 2005 dururken Carbon sevilir mi hiç? 😒 Benim en sevdiğim 1.oyunu MW 2005. 2.olarak ise underground 2. 3.olarak Hot pursuit 2010.
Aralarından bir tek Underground 2 ve Carbon oynadım. Carbon derim.
Most Wanted 2005'te kesinlikle oynamalısın. Benim en sevdiğim Most Wanted 2005. Onu bitirdikten sonra Hot Pursuit 2010 oyna.

Yeni konular

Geri
Yukarı