En sevdiğiniz tank nedir?

En Sevdiğiniz Tankın Uyruğu Nedir?

• Oy verenlerin toplamı
    529
Alman severim fakat bu fotoğraf çok dramatik görünüyor. Tank yanlış bilmiyorsam Churchill.

69546652_692176277917379_355559799607263232_n.jpg

Üretilmiş en iyi tank Leopard 2a7Eki Görüntüle 508564
Hem topu hem zırhı hemde mühendisliği ile harika bir tank şuan Türkiye olsa ve Suriyede görev yapsa İnfilak etme olasığılı yok. Tabi şöförünün zırhın hangi açıda olması gerektiğini bilip ona göre pozisyon aldığı sürece.
Maalesef yanlış bilgi o tankların tasarım amacı Avrupa düzlükleri için tasarlanmış Fırat Kalkanı Harekatın'da Leopard 2'ler beklenen performansı verememiş ama Sabra tanklarımız hiç beklemediği bir performans sergilemiştir.

Tanklara karşı pek ilgim yoktur. Ülkemizde Alman silahlarına karşı ilginin olduğu aşikar. Kimse yazmadığı için yazayım dedim daha önce bu araç hakkında bir belgesel izlemiştim güzel özellikleri var.

Irak gibi savaşlarda yer alan M1 Abrams
Mounted_Soldier_System_(MSS).jpg

panzerkampfwagen tiger 1
Bundesarchiv_Bild_101I-299-1805-16,_Nordfrankreich,_Panzer_VI_(Tiger_I).2.jpg

m48 pattom
ENimn-IX0AIt1ae.jpg

KV-2 (Akıllara zarar :D)
29764677_640x480_1565018553.jpg

Tanklara karşı pek ilgim yoktur. Ülkemizde Alman silahlarına karşı ilginin olduğu aşikar. Kimse yazmadığı için yazayım dedim daha önce bu araç hakkında bir belgesel izlemiştim güzel özellikleri var.

Irak gibi savaşlarda yer alan M1 AbramsEki Görüntüle 509650

Amerikalılar tank işini beceremiyor :D
daha çok hava kuvvetlerine önem veriyor.

Stridsvagn 103
Fantastik tanklardan bir tanesi. Yukarı ve aşağı yönde ateş edebilmesi için ön süspansiyonlarını indirip yükseltebiliyor.

Eki Görüntüle 512151
Tabiki de İsveç
Diğer model olan Strv-S1(Favorimdir)...
Bİldiğim kadarı ile İsveç'lilerin savaştıkları araziler eğimli olduğu için gövdeyi saklayıp(alınan hasarı en aza indirmek amacıyla), savaşabilmeleri için geliştirilmiş, başarılı tank avcısı sınıfıdır.

Geri
Yukarı