En sevdiğiniz tank nedir?

En Sevdiğiniz Tankın Uyruğu Nedir?

• Oy verenlerin toplamı
    529
Zaten günümüz tank vs tank savaşlarında modern iki tankın birbirine üstünlüğü çok zor. Tanklar daha çok piyade destek aracı olarak kullanılıyor. Zaten Amerikalılar’da bu tankı modernize ederek kullanıyor yeni bir tank tasarlama ihtiyacı duymuyorlar.

Wot’ta Leo2 yoktu ki. Leo1 vardı.
Hatırlamıyorum sadece "Leopard" ismini hatırlıyorum bu diye hatırladım.

Panzer IV F2 kesinlikle.
840px-GarageImage_Pz.IVF2.jpg

War Thunder için, kendi seviyesindeki en kral tanklardandır. Zırhı yeterlidir, açı verilmese bile tek yemez çoğunlukla. Hızı gayet iyidir, taret dönüşü ve açıları harikadır. Topu zaten o seviyedeki en yüksek penetrasyon değerlerinden birine sahiptir. 2A5'i açmış olmama rağmen hala zaman zaman IV F2 ile, King Tiger ile oynarım inanılmaz eğlenceliler.

War Thunder için, kendi seviyesindeki en kral tanklardandır. Zırhı yeterlidir, açı verilmese bile tek yemez çoğunlukla. Hızı gayet iyidir, taret dönüşü ve açıları harikadır. Topu zaten o seviyedeki en yüksek penetrasyon değerlerinden birine sahiptir. 2A5'i açmış olmama rağmen hala zaman zaman IV F2 ile, King Tiger ile oynarım inanılmaz eğlenceliler.
Zırh konusunda katılmıyorum hocam. En güçsüz APDS mermi bile zırhını kolayca deler. Top bakımından doğru. 3.7 bir tanka göre çok güçlü bir başlığı var.

71xrd1cmc4g11.jpg

Sturmtiger. Bu arkadaş resimde de gördüğünüz 380 mm ve yaklaşık 400 kg kütlesi olan bu roketi ateşliyor. En iyi tank değil elbette ama bakınca "o ne lan" dedirtmesi bile yeterli benim için. En sevdiğin modern tank nedir diye sorarsanız da Leopard 2A7 derim.

Geri
Yukarı