En sevdiğiniz Windows 10 özelliği nedir?

Ama gerçekten ben modern bir işletim sistemi değil de Windows XP gibi klasik ve sade bir işletim sistemi severim.
İstediğini sevip kullanırsın ama forumlarda veya Microsoft'un direkt kendi sitesinde spam yapıp milleti rahatsız etmenin hiçbir manası yok. Windows 10 sen spam yaptığın için kötü değil veya kötü olmayacak.
Ayrıca o sisteminle Windows 10'u çalıştırabiliyorsan bu Windows 10'un artısıdır.

İstediğini sevip kullanırsın ama forumlarda veya Microsoft'un direkt kendi sitesinde spam yapıp milleti rahatsız etmenin hiçbir manası yok. Windows 10 sen spam yaptığın için kötü değil veya kötü olmayacak.
Ayrıca o sisteminle Windows 10'u çalıştırabiliyorsan bu Windows 10'un artısıdır.

Şu an bu bilgisayar Windows 10 kullanmak bana göre şu an işkence çektiriyor bana.

Şu an bu bilgisayar Windows 10 kullanmak bana göre şu an işkence çektiriyor bana.
Evet biliyorum. O sistemde Win 10 çalıştırman hata. Ama çalıştırabiliyor olman da işletim sisteminin bir artısı.
Benim 2008 laptop'umda Windows 10 kurulu ve fazlasıyla işimi görüyor. Film izleyebiliyorum. İnternette takılabiliyorum. Dosya aktarımı, word, excel, yazıcıdan dosya tarat-çıktı al vs... Bütün işlerimi fazlasıyla görüyor. İçinde Core 2 Duo işlemci var.

Kısacası görev görünümü özellikleri, çoklu masaüstü vb.

Evet biliyorum. O sistemde Windows 10 çalıştırman hata. Ama çalıştırabiliyor olman da işletim sisteminin bir artısı.
Benim 2008 Laptop'umda Windows 10 kurulu ve fazlasıyla işimi görüyor. Film izleyebiliyorum. İnternette takılabiliyorum. Dosya aktarımı, Word, Excel, yazıcıdan dosya tarat-çıktı al vs... Bütün işlerimi fazlasıyla görüyor. İçinde Core 2 Duo işlemci var.

Format atacağım bana göre bu sistemde Windows 10 çalıştırmam çok büyük bir hata hiç de artı değil Windows 7 özledim ya Windows 8 özledim 8.1 özledim bıktım Windows 10'dan ya.
Evet biliyorum. O sistemde Windows 10 çalıştırman hata. Ama çalıştırabiliyor olman da işletim sisteminin bir artısı.
Benim 2008 Laptop'umda Windows 10 kurulu ve fazlasıyla işimi görüyor. Film izleyebiliyorum. İnternette takılabiliyorum. Dosya aktarımı, Word, Excel, yazıcıdan dosya tarat-çıktı al vs... Bütün işlerimi fazlasıyla görüyor. İçinde Core 2 Duo işlemci var.

Günde en az 2 mavi ekran alıyorum ve minidump gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı