En sevdiğiniz Windows 10 özelliği nedir?

Sevdiğim pek bir özelliği yok. Biraz daha "modern" görünmeye çalışıyor. Başlat menüsü güzel en azından. Ama çoğu kişinin zorunlu kullandığı gerçeğini değiştirmiyor. Desteği devam etse ve uyumlu olsa Ryzen sisteme Windows 7 kurardım.

Sevdiğim pek bir özelliği yok. Biraz daha "modern" görünmeye çalışıyor. Başlat menüsü güzel en azından. Ama çoğu kişinin zorunlu kullandığı gerçeğini değiştirmiyor. Desteği devam etse ve uyumlu olsa Ryzen sisteme Windows 7 kurardım.

Modern olduğu için sevmiyorum işte neden sevmediğimi anlayan birisi sadelik seviyorum.

• Win+V ile kopyalama aracının açılması.
  • Güvenliğin haylice artması.
  • WSL desteği.
  • Gelişmiş sistem çözüm desteği (artık formatı ayarlardan atabiliyoruz yani. Daha ne olsun!).
diyebilirim.

Ben de bir Win7 fanı idim ama artık anladım. Eskiyi arkada bırakmak lazım. Hayatımızda sevdiğimiz şeyleri kaybediyoruz, çünkü bu insanın doğasında var.

Benim zamanımda Gumball, Adventure Time, Sürekli Dizi, Marsupilami, Arthur, Ben 10, Bakugan, Tsubasa, Powerpuff Girls, Teen Titans Go! gibi çok efsane yapım vardı. Şimdi bakıyorum ki çizgi film kanalları bebek eğlencesine dönmüş. Çocukluğumuzun efsaneleri kum gibi elimizden kayıyor...

Ama bu dünyada herkes değişiyor. Şimdiki çocuklar bunu seviyor ki kanallar da bunları veriyor. Peki bunun konuyla ne alakası var derseniz, bu analoji.

Artık ihtiyaçlar ve anlayışlar değişti. İşte bu yüzden Win 10 var. Win 7 çağına göreydi, şimdi de Win 10 öyle.

Maziciliğin bize zararı var şu an için. Çünkü onlar dönmeyecekler biz ansak da.

Sonradan edit yaparım belki.

Ben de bir Windows 7 fanı idim ama artık anladım. Eskiyi arkada bırakmak lazım. Hayatımızda sevdiğimiz şeyleri kaybediyoruz, çünkü bu insanın doğasında var.

Benim zamanımda gumball, adventure time, sürekli dizi, marsupilami, arthur, ben 10, Bakugan, Tsubasa, powerpuff girls, teen titans GO! Gibi çok efsane yapım vardı. Şimdi bakıyorum ki çizgi film kanalları bebek eğlencesine dönmüş. Çocukluğumuzun efsaneleri kum gibi elimizden kayıyor...

Ama bu dünyada herkes değişiyor ki kanallar da bunları veriyor. Peki bunun konuyla ne alakası var derseniz, bu analoji.

Artık ihtiyaçlar ve anlayışlar değişti. İşte bu yüzden Windows 10 var. Windows 7 çağına göreydi, şimdi de Windows 10 öyle.

Maziciliğin bize zararı var şu an için. Çünkü onlar dönmeyecekler biz ansak da.

Sonradan edit yaparım belki.

Hala XP tarafındayım ben oldların tarafındayım.

Windows 8'deki gibi başlangıcın tam ekran modu olması en sevdiğim özelliği Windows 10'un.
Ayrıca Vista'dan beri çıkmış olan neredeyse tüm driverların sorunsuz Windows 10'da çalışıyor olması da güzel yanlarından biri.

Yeni konular

Geri
Yukarı