En sevdiğiniz Windows işletim sistemi hangisidir?

En sevdiğiniz Windows işletim sistemi hangisi?

• Windows 11

Oy: 19 24,4%
  • Windows 10

Oy: 23 29,5%
  • Windows 8/8.1

Oy: 9 11,5%
  • Windows 7

Oy: 18 23,1%
  • Windows Vista

Oy: 3 3,8%
  • Windows XP

Oy: 4 5,1%
  • Daha Eski veya seçeneği bulunmayan Windows işletim sistemleri...

Oy: 2 2,6%

• Oy verenlerin toplamı
    78
Windows 8.1, Microsoft tarafından öldürülmüş bir işletim sistemidir. Windows 7'den, 10'dan ve 11'den çok daha hafiftir ancak güncel teknolojilere yeterli desteği bulunmadığından 10 veya 11 kullanmakta kullanıcılar.

Windows 8.1, Microsoft tarafından öldürülmüş bir işletim sistemidir. Windows 7'den, 10'dan ve 11'den çok daha hafiftir ancak güncel teknolojilere yeterli desteği bulunmadığından 10 veya 11 kullanmakta kullanıcılar.

Tam destek verilseydi kesinlikle Windows 8.1 en fazla kullanıcısı bulunan Windows olurdu.
Kötü kıydılar canım işletim sistemine. 😔

Gelir şimdi hiç kullanmadığı işletim sistemini sırf ilgi çekmek için oylayanlar.

Küçüklüğümüzde Windows 7 vardı. Windows 7'ye geçme şansım olsa düşünmezdim. Windows 7 kraldır 🤩

2018'e kadar cidden sadece XP mi kullandınız? Ben çok fazla 7 kullandım ama mecbur kalıp 2017'den 2018 başlarına doğru falan Vista kullanmak zorunda kalmıştım. Destek sıkıntısı çekmiştim baya.

Windows 11, 8.1, 7 ve XP. 10 benim için biraz facia idi Windows 11 ile tam istediğim gibi oldu birkaç kaldırılan şeyler olsa da.

Geri
Yukarı