En tilt olduğum insan tipi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Z kuşağı budur. Çocuk 13 yaşında millletin görüşüne saygılı bir birey. Bu çocuğu eğiten anne baba ile no 7 adlı arkadaşı eğiten anne baba bir mi?
Hala genelleme yapıyorsunuz. Sistem gerçekten kötü ve dediğiniz gibi bunu bahane yapanlar var ve hatırı sayılır miktardalar. Ancak gerçekten çalışanlar istisnaymış gibi davranıyorsunuz. Dediğim gibi, sistem kötü. Lise ve üniversiteye geçiş için sınavlar sürekli değişiyor, muhtemelen sınav sırası bana gelene kadar bir kez daha değişecek. Kaldı ki dediğiniz gibi sistemi kötülüyorum, ancak boş bir öğrenci değilim. Çankaya'da bir fen lisesinde okuyorum illaha da örnek isterseniz. Genelleme yapmak iyi bir şey değildir, az önce benim de yaşadığım gibi yanlış anlaşılmalar oluyor gördüğünüz gibi.

Görüşünüze saygım var. Dediğiniz doğru ama çalışmayan öğrenci sisteme laf edip kendi hatasını örtemez.
Herhangi bir alın teri dökmüyorsa eleştiri yapması mantıksız ama olayın özü yine de iyi olduğunu göstermiyor gerçekten vasat.

BTS tayfası. Kardeşimin sınıfından bir arkadaşı tehdit etmiş kardeşimi. Tek bir cümle yazdım ondan sonra sustu. Sonra da öğretmenine şikayet ettik, tertemiz.
İyi olanlar da var hocam, genellememek lazım. Ama benim gördüklerim de genelde biraz değişikti :D

Z kuşağı budur. Çocuk 13 yaşında millletin görüşüne saygılı bir birey. Bu çocuğu eğiten anne baba ile no 7 adlı arkadaşı eğiten anne baba bir mi?
Siz kim oluyorsunuz da benim aileme laf ediyorsunuz? Tanımadığınız insanlara laf atacak kadar ahlaksız ve terbiyesizsiniz. Gerçeklerden korkan, masum bir kitleye zorbalık taslayan düşünmekten yoksun insanlar olarak fazla sesiniz çıkıyor.
Sözüm ona, aileme hakaret eden şahıs ve onu beğenip destek olan üyeler. @Seymene @Firevs @Teknocuk

Dosya Ekleri

• 1618395673907.png
    1618395673907.png
    60,4 KB · Görüntüleme: 43
Katılıyorum. Ben de hiç sevmemiştim. Fan kitlesi de en az Undertale fan kitlesi kadar rezalet.
Abartmayın hocam. Undertale kitlesi kadar rezil kitle görmedim. Sırf dost övdü diye övüyorlar oyunu.
Siz kim oluyorsunuz da benim aileme laf ediyorsunuz? Tanımadığınız insanlara laf atacak kadar ahlaksız ve terbiyesizsiniz. Gerçeklerden korkan, masum bir kitleye zorbalık taslayan düşünmekten yoksun insanlar olarak fazla sesiniz çıkıyor.
Bu Skibbe'yi kara listeye eklemeyen var mı daha? :D

Z kuşağında ciddi bir şekilde materyal ile hava atma isteği var. Şahsen ben bilgisayarımın şarjı bitdi diyorsam karşımdaki düz marka belirtiyor. Aramızda şöyle geçen bir sohbet var:

-Tarih performansını yaptın mı? ( Ben soruyorum.)
-Yapcaktımda sinirim bozuldu MacBook Pro'mun şarjı bitmiş.

Bir tane daha böyle bir anım var aynı kişi ile.

-Saçım çok uzun görsen çeneme kadar geliyor. ( O arkadaş bunu diyor.)
-Fotoğraf atsana.
-Fotoğraf çekilmeyi sevmiyorum. Ama iPhone 11'im var ön kamerayı kullanmayı sevmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı