En tilt olduğum insan tipi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaşın hiçbir şey ifade etmiyor. Madem büyüksün büyüklüğünü bil.

Küçük küçüklüğünü bilsin önce bana saygısızlık yapan çocuğa aferin diyemem.
Çomarlığın yaşla alakalı olmadığını anlayamayacak kadar toy, birilerini nesli ile yargılayacak kadar hadsizsin. Tek başarın benden önce doğmak olan insan, sana saygı duymam.

Z kuşağının başarısı da Z kuşağı olması ama sorsak ülkeye katkıları çok. Z kuşağı bile kendi kuşağından nefret ediyorsa bunu yaşıtlarına anlat.

Tam olarak hangi kitleden bahsettiğinizi anlamadım ama FNAF iyi bir oyun değil. Ortalama bir korku oyunu. Hatta vasat bile denebilir.
Aslında hoşuma gitmişti ilk oyunu ama oyun olarak değilde MCU gibi falan evren olarak bakarsak çok iyi tasarlanmış olduğunu düşünüyorum.

Bu anlattığınız kitlenin basketbol ile ne alakası var onu anlamdım. Uzun süre farklı takımlarda basketbol oynadım, ne ben anlattığınız gibiyim, ne de tanıdığım diğer basketbol oynayan kişiler öyle.

Z kuşağının başarısı da Z kuşağı olması ama sorsak ülkeye katkıları çok. Z kuşağı bile kendi kuşağından nefret ediyorsa bunu yaşıtlarına anlat.
Yaptığın ırkçılığın türevi fakat anlamanı bekleyemezdim. Senden aferin bekleyen de yok.

Üff gene "Z kuşağı leş" ve "Z kuşağı en iyi"ciler gelmiş. Konu kapansın artık birbirine neredeyse hakaret eden var.

"Akıl yaşta değil baştadır" atasözünü hiç duydun mu?

Gerçekten anlayamıyorum, neden Z kuşağını sadece kötü bir şey olduğu zaman meydana çıkarıyorsunuz? İyi olanlara neden ''Aferin.'' diyemiyorsunuz? Bir şey mi yaptı bu kuşak size? Sövdü mü, dövdü mü?

Herhangi bir topluluğun yaptığı bir durumdan neden bütün Z kuşağına suç atılıyor? Diğer masum olan tayfa ne yaptı ki? İnsanları böyle yargılayamazsınız. Tayfanın kanser kitlesine bayağı geçirmiş arkadaş. Sosyal medya çağındayız kanka, böyle şeyler normal. Sosyal medyada bunu yapan gerçek hayatta da yapıyordur zaten, sadece eskiden sosyal medya bu kadar yaygın olmadığı için göremiyordunuz.

Kullanılan tabirlere gelirsek, insanlar böyle şeyler ile kendilerini sanırım tatlı, havalı buluyorlar. Ama gerçekten hiç bir mantığı yok, bu konuda sana katılabilirim.

Tekrar hatırlatayım; Sosyal medya çağındayız, eskiden de böyle insanlar vardı. Çağına göre kanser insanlar vardı fakat sosyal medya yüzünden artık daha göz önündeler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı