En tilt olduğum insan tipi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@nemo Hocam gerçekten çok özür dilerim banım vardı arkadaşı da kara listeye aldım mesajı okumadım. Alıntıladığı için beğendim tekrardan özür diliyorum.

Bunlardan biride kardeşim sırf pp'mi anime yaptım ve anime izledim diye etmediği aşağılama kalmadı bende ona haddini bildirdim :)

Bende ablamı böyle dediği için zorla anime izlettim şimdi hastası oldu.

Genelde eskiden basketbol oynayan, sokak futbolu oynayan, Clash Royale'de büyücü çıktı diye sevinen, soğuk esprilere gülen normal bir çocuk 2020-2021 tarihlerinde her kötü mizahı aşağılayıp (sosyal medya temsili "sj"), kız çekmek için erkekler ölsün deyip (TikTok denilen uygulamada matriarka denilen bir şey çıktı, her erkeğe ölsün mölsün gibi şeyler diyorlar) şu kadın üstünlüğüne katılıyorlar. Veya erkek hakları diye sayfalar var ama onlar da erkek haklarını savunmayıp kızlar ölsün diyorlar. Bu tarz şeylere dönüşüp "gacha, FNAF, fanart, uwu, owo" tarzı şeyler kullanıyorlar. Eski storylerine cringe deyip her gün lgbtq postu atıyorlar (veya story). Açıkcası ben bunlardan bıktım.

Bunlar anime kitlesine ön yargı yaratan; "fnf, FNAF" gibi iyi yapıtlara son getiren insan tipidir bana göre. Fikrime katılıp veya düzeltmek isteyenler konuyu cevaplayabilir.

Hayatında anime izlemeyip animelere laf atanlar.

@nemo Hocam gerçekten çok özür dilerim banım vardı arkadaşı da kara listeye aldım mesajı okumadım. Alıntıladığı için beğendim tekrardan özür diliyorum.
Eğer öyleyse sorun değil. 😄 Kaba bir tutumum olduysa ben de özür dilerim.

Tam olarak hangi kitleden bahsettiğinizi anlamadım ama FNAF iyi bir oyun değil. Ortalama bir korku oyunu. Hatta vasat bile denebilir.
Arkadaşımla beraber okula giderken (6. sınıf) serviste oynardık. Fena değildi. Tabii jumpscare'a dayanan oyunları sever misiniz bilmem.

FNAF tartışmasına ben de katılayım bana göre sıradan bir korku oyunu sürekli Jumpscare'a sığınıyor.

Fikirlerine saygı duymadığım insanların beni engellemesi umrumda değil açıkçası. Biz bu kafayla gidersek ne gelişiriz ne de bizden bir halt olur.
Bu arada 2 kere anime izleyeyim dedim saçma geldiği için kapadım. Millet ciddi ciddi izleyip bunları kendine rol model yapıyorsa diyecek sözüm de yok.

Fikirlerine saygı duymadığım insanların beni engellemesi umrumda değil açıkçası. Biz bu kafayla gidersek ne gelişiriz ne de bizden bir halt olur.
Yanlış düşünüyorsunuz. Onların size saygı duymasını istiyorsanız sizin de saygı göstermeniz gerekir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı