En ucuz yoldan orijinal Windows 10 sahibi olmak

kabaktadi

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi forumlar,

Yılbaşına kadar güzel bir sistem toplayacağım ve bu zamana kadar hep loader'la etkinleştirdiğim windows sürümlerini kullandım ama yeni sistemle birlikte orijinal yazılım konusunda da yeni bir sayfa açmak istiyorum. Şu an (loader'la etkinleştirilmiş) w7 Ultimate x86 kullanıyorum -tabii ki x64 düşünüyorum. Soracağım bir kaç soru var;

1- W7 Ultimate'in W10'daki karşılığı hangi sürümdür? (W7 Home'daki gibi özelleştirmeler kapalı olmasın mesela.)
2- Şimdi orijinal bir W10 alacak olsam bunun en ucuz yolu hangisidir? (Nette satılan serial'lere güvenmediğimi belirteyim.)
3- Şu 1 yıl içerisinde orijinal keyle W10 yükseltme olayı devam ediyor mu?

Şimdiden teşekkürler.

1- Windows 10 Pro
2- Kampanyaları takip edeceksiniz.
3- 1 yıl boyu Windows 7 - 8 - 8.1 yasal key ile Windows 10 a ücretsiz upgrade hakkınız var...

Bende aynı şekilde yeni bir sistem topladım orjinal lisans kullanmak istiyorum (eski bilgisayarım da orjinaldi çok memnundum)
Forumda birçok konuya bakım ucuz windows 7 sürümü alıp yükseltmeyi öneriyor birçok kişi
GittiGidiyor gibi sitelerde 40 ile 100 TL arasinda değişiyor fiyatlar ama arkadaş gibi güvenmedim :) 400 TL de Microsofta veremem :) illaki bi yerden alacağım
Benim sorularimda su şekilde
- Hangi sürümü almalıyız
- En güvenilir nereden alabiliriz ( Microsoft hariç )
- Alırken nelere dikkat etmeliyiz

Peki an itibariyle en ucuz olanı hangisidir aralarından (Pro'ya geçiş yapabilmemi sağlayacak sürüm)?

An itibariyle alabileceğiniz en uygun fiyatlar malesef Gittigidiyor ve G2A gibi sitelerde OEM Lisanslar mevcut onlarada siz güvenmiyorum diyorsunuz bir bakıma haklısınız da ama ucuza mal etmek isteniyorsa denemekte yarar var. Aksi durumda mağazalardan kutulu ürün almak durumundasınız.
Uygun fiyata Windows 7 Pro yada Windows 8.1 Pro alacak olursanız Windows 10 Pro sürüme sorunsuz upgrade olacak ve orijinal biçimde kullanmaya devam edeceksiniz.

Bende aynı şekilde yeni bir sistem topladım orjinal lisans kullanmak istiyorum (eski bilgisayarım da orjinaldi çok memnundum)
Forumda birçok konuya bakım ucuz windows 7 sürümü alıp yükseltmeyi öneriyor birçok kişi
GittiGidiyor gibi sitelerde 40 ile 100 TL arasinda değişiyor fiyatlar ama arkadaş gibi güvenmedim :) 400 TL de Microsofta veremem :) illaki bi yerden alacağım
Benim sorularimda su şekilde
- Hangi sürümü almalıyız
- En güvenilir nereden alabiliriz ( Microsoft hariç )
- Alırken nelere dikkat etmeliyiz

Uygun fiyata Windows 7 Pro yada Windows 8.1 Pro alacak olursanız Windows 10 Pro sürüme sorunsuz upgrade olacak ve orijinal biçimde kullanmaya devam edeceksiniz. Satıcının feedback verilerine bakıp %98 olumlu ise alabilirsiniz...

Satıcının 764 alışveriş den %100 olumlu, başarılı satıcı rozeti de var
Windows 10 Pro Orjinal OEM Lisans Etiketi 79.90 uygun mu sizce

Ben geçenlerde KIS 2016 aldım satıcı %100 olumluydu ve 1000'i geçkin satışı vardı. 10 gün sonra KIS keyi iptal etti. Çalıntı kredi kartıyla alınmış.

Peki nereden almamizi onerirsiniz
Birde etiketli olanı alacam, yani kargo ile etiket gönderilecek
Etikette de sorun çıkar mı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı