En Üzüldüğünüz Anlar

Babamın borçlarının gırtlağına kadar gelip gecenin bir vaktinde ağladığını duymam. Yanına gittiğimde, "Sizin sokakta kalmayacağınızı bilsem, intihar ederdim." demiş olması. Borçlar tamamen kendi hatası ama onu çaresiz görmem üzmüştü.

Hiç unutmam, o abi de bana hakkını helal etsin. Yıllar önce ODTÜ'de öğrenciyim. Çok iyi geçmeyen bir ikinci sınıfım vardı. Finallerden sonra ailemin yanına zor bir şekilde gitmiştim. Hava alayım diye motora bindim. O sırada bir abi de dükkandan mal taşıyordu. Motora binerken tek başına kaldıramadı. Yeğenim bir el atsana demişti. Ben de o gün sinirimin bozuk olmasından dolayı takmadan gittim. Adam motoru kaçırmıştı ve üzüldüğü belliydi. Çok ayıp ettim. Eğer bir gün o abiye denk gelirsem, kendisine maddi destek bile olurum.

Onun dışında artık üzülmüyorum. Hayatta öyle acılara şahit oldum ki (başkalarında ve kendimde) artık dertler basit geliyor.

Sıralayarak gidecek olursak, yakın arkadaşımı kaybettiğimde üzülmüştüm yıllar önce. Ünide bir hanım ablamıza umut vermişim sanırım, kız içine kapanık bir şeydi, arkadaşlarından duydum daha sonra. Ergen kafası bitince ayıp ettiğim için ona da üzülmüştüm, çok değil ama ayıp ettiğim için... Gerçi hala takipleşiyoruz da iletişim yok, sahibine bağışlasın.

Beni en çok üzen ise, annemin hastalanması ve ameliyatlık bir operasyon geçirmesi. Evet, hayatımda çok şey kaybettim, çok şey de kazandım ama anne gibisi yok. O teraziye anne binince çok değişik ruh hallerine giriyorsunuz. 4-5 ay nasıl yaşadım, nasıl işe gidip geldim, nasıl uyudum bir ben bilirim bir Allah. Annenizi öpün, sevin, kıymetini bilin.

Kişisel ve karaktersel özelliklerimden dolayı, insanlardan farklı olduğum için; İnsanlarla aramda görünmez bir uçurum var. Kimsenin beni anlayamayacağını hissettiğimde veya bana güvenen birini hayal kırıklığına uğrattığımda, olmak istediğim yerden milyonlarca ışık yılı uzakta ve varmam imkansız gibi hissederim.

En üzüldüğüm değilde baya üzüldüğüm aklıma geldikçe içimde bi boşluk olan bir anımı anlatayım bundan 2 sene önce falan steam'de 60 liralık skinim var o sıralar bet siteleri çok iş yapıyor herkes bet oynuyor falan bende facede post görüp benim 60 liralık skini basıyorum ama o zamanlar benim için o skin ne kadar büyük bir mebla anlatamam. Neyse işte bastım bu skini bete baktım basıyorum geliyor basıyorum geliyor çok iyi hatırlıyorum 8'de başlamış 12'de bitirmiştim katlamayı günün sonunda elimde 150 liralık ak vardı yanımdaki arkadaşım gel bunuda basalım crash 2x falan dedi bende gaza geldim bastım gel gör ki hayat yüzüme güldü ve 300 liralık flip knife forest ddpat yaptım ama biz evde nasıl çıldırıyoruz kalbim küt küt atıyor falan 45dk baya sevindik kendimize anca geldik daha sonra işte dedik bi 600 liramız yokmu be bas aga bas falan derken gene gaza gelip bastım ve kaybettim hayatımda ilk defa katlamıştım ve 15 gün falan baya üzülmüştüm 1 hafta aklımdan çıkmamıştı buda böyle bir anımdır.

En üzüldüğüm değilde baya üzüldüğüm aklıma geldikçe içimde bi boşluk olan bir anımı anlatayım bundan 2 sene önce falan steam'de 60 liralık skinim var o sıralar bet siteleri çok iş yapıyor herkes bet oynuyor falan bende facede post görüp benim 60 liralık skini basıyorum ama o zamanlar benim için o skin ne kadar büyük bir mebla anlatamam. Neyse işte bastım bu skini bete baktım basıyorum geliyor basıyorum geliyor çok iyi hatırlıyorum 8'de başlamış 12'de bitirmiştim katlamayı günün sonunda elimde 150 liralık ak vardı yanımdaki arkadaşım gel bunuda basalım crash 2x falan dedi bende gaza geldim bastım gel gör ki hayat yüzüme güldü ve 300 liralık flip knife forest ddpat yaptım ama biz evde nasıl çıldırıyoruz kalbim küt küt atıyor falan 45dk baya sevindik kendimize anca geldik daha sonra işte dedik bi 600 liramız yokmu be bas aga bas falan derken gene gaza gelip bastım ve kaybettim hayatımda ilk defa katlamıştım ve 15 gün falan baya üzülmüştüm 1 hafta aklımdan çıkmamıştı buda böyle bir anımdır.
Kumar siteleri yalan dolan. Kumarın gerçeği kötü sanalida kötü. 1.5 yıldır el atmıyorum o yüzden. 400 dolar rahat kaybetmişimdir aynı şekilde olaylar ile.

Kumar siteleri yalan dolan. Kumarın gerçeği kötü sanalida kötü. 1.5 yıldır el atmıyorum o yüzden. 400 dolar rahat kaybetmişimdir aynı şekilde olaylar ile.
Valla orası öyle ama kendine hakim olabilirsen ki bu çok zor ama katlıyorsun hocam geçen haftalarda 20 doları 280 dolar yaptım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı