En utandığınız okul anısı

Anaokulundayken sınıfları karıştırıp yan sınıfla beraber yemek yemiştim ve bunu yemek bitene kadar fark etmemiştim ve hiçbir öğretmen sen burada ne yapıyorsun dememişti aklıma geldikçe utanırım fazla utanç verici değil ama.

Anaokulundayken sınıfları karıştırıp yan sınıfla beraber yemek yemiştim ve bunu yemek bitene kadar fark etmemiştim ve hiçbir öğretmen sen burada ne yapıyorsun dememişti aklıma geldikçe utanırım fazla utanç verici değil ama.
Bu utanç verici değil. O yaşta zaten bu çok normal. O yaşta tam olarak algılayamıyorsunuz.

Ben başlayayım, 100-200 kişi varken onların önünde istiklal marşı okuyacaktım korkma lafını unuttum 10 -15 saniye sonra aklıma geldi en azından.
Benim anım okulda geçmiyor ama anlatacağım yinede. Dershanede dil bilgisi sınavı oluyorduk. Hangi konu olduğunu hatırlamadığım bir soru vardı yapmıştım ve sınıf arkadaşım benden cevabını vermemi istedi ama çocuğun tam 2 ya da 3 sıra arkasındaydım. Söylesem sınıflar 12 kişilik olduğu için her şey duyuluyordu. Bende kalkıp kağıdımı vermeye giderken göstere göstere giderim dedim. Yerimden kalkıp giderken dershanede hiç sevmediğim bir çocuk vardı,bu çocukla yaşadıklarımı daha önce anlattım, bu çocuk bana çelme taktı. Benim çok zeki arkadaşımda kağıdı görememiş bana cevabı soruyor adımı söyleyerek bu yüzden dershanenin tüm sınıflarına tek tek gidip "Biz kopya çektik." dedik

Yeni konular

Geri
Yukarı