En uygun 144Hz monitörü nereden alabilirim?

Bütçe
1900
Bütçem 1200 TL. Bisikletimi 700 800 TL'ye satmayı planlıyorum. Yani ortalama 1800 1900 TL arası.
2000 + üzerinde 144Hz monitörler şuan piyasada. Dilerseniz sarı sayfadan ikinci el alınabilir. İnceleyiniz.

Veya bütçenizin biraz üstünde olan seçenekler ise;

Son düzenleme:
2000 + üzerinde 144Hz monitörler şuan piyasada. Dilerseniz sarı sayfadan ikinci el alınabilir. İnceleyiniz.

Veya bütçenizin biraz üstünde olan seçenekler ise;

Asus tuf olan baya iyi duruyor gibi sıfır da sanki. Onu araştıracağım teşekkür ederim.

Merhabalar hocam. İletinizi yeni gördüm. Öncelikle belirtmek isterim ki yazacaklarım tamamı ile kişisel görüşümdür. "Gamepower" marka ürünleri hakkında bir deneyimim olmadı. Fiyat olarak genellikle birkaç kademe daha uygunlar yüzeysel incelediğimde. Ama sağlamlık ömür açısından ne derece o performanstadır bilemiyorum doğrusu. Bunun için dilerseniz farklı kanallarda ürünü incelemek gerekir.
Bana kalırsa bilinen bir marka hiç değilse (olur ya bir arıza durumunda ) teknik servis sağlayabilecek parça vs sıkıntısı olmayan bir marka model ürün almak daha sağlıklı olacaktır. Eğer ki bütçeniz bahsi geçen "Gamepower" fiyatlandırması bandında ise sizin için aşağıdakilerden birisini sanki daha verimli olabileceğine inanıyorum. Tabii ki bunlardan da bütçeniz dahilinde olmakla beraber kullanıcıların memnuniyetleri varsa sorunları vs gibi konuları araştırmanızı öneririm.

👇 Bu şekilde kolaylık olması açısından ürün karşılaştımalı özelliklerini görebilirsiniz. Her ikisi de 144hz ve 1ms ancak TN ve VA ekran paneli olarak farklılıkları var. Kullanım alanınıza göre bunları araştırıp her ikisinden biri alınabilir bence. Ben olsam oyun, günlük kullanım vs gibiyse
Samsung LC24RG50FQMXUF 24 tercih edebilirdim bu duruma göre. Tercihinize göre değişiklik gösterebilir.

Forumdan bazı başlıklar;
Monitörde IPS vs TN vs VA Panel
👉 TN, VA ve IPS Panel Arasındaki Fark Ne?
👉 TN vs VA Panel
👉 Monitörde IPS vs TN vs VA Panel
👉 Monitörde VA vs IPS vs TN panel?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı