Enes Batur Öğrenci Yurduna Yerleştirildi

Youtuber Enes Batur Sungurtekin, koronavirüse yakalandı. Filyasyon ekipleri Sungurtekin’in Beykoz’daki villasında denetleme yaptı ancak Enes Batur evinde bulunamadı. Enes Batur’un evinde olmadığı belirlenmesinin ardından Beykoz Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Karantina kurallarını ihlal eden Enes Batur, Sancaktepe’de bulunan İyi Maya Öğrenci Yurdu’na yerleştirildi.

Enes Batur bunun üzerine “Üzerime oynanan alçakça, kalleşçe büyük bir oyun var. Bunu yapanlar elbet cezasını çekecektir. Allah’ından bulsunlar. Gelişmeleri durum ilerlerse paylaşacağım” dedi.

Kaynak;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Biz bir aileyiz ama kendime villa alıyorum biz bir aileyiz ama kendime 300000 tl değerinde bilgisayar alıyorum ;). Aile dediğin birbirine yardım eder malum Enes seni gidi gidi sönürdün çocukları şimdi yaptığının cezasını çekersin böyle :).

Böyle aileyiz maleyiz diyen hiç bir YouTube'r açıkçası hoşuma falan gitmiyor duygu sömürüsü aileisen git mr beast gibi yardım para ev ver falan sizi dallama YouTube'lar aile üzerinden iyi sömürdünüz insanları daha beteri olması dileğim ile.

"Herkes hayatta hak ettiğini bulur ne olacağım değil ne oldum demek lazım"

YouTuber Enes batur sungurtekin, koronavirüse yakalandı. Filyasyon ekipleri sungurtekin’in beykoz’daki villasında denetleme yaptı ancak Enes batur evinde bulunamadı. Enes batur’un evinde olmadığı belirlenmesinin ardından beykoz emniyet müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Karantina kurallarını ihlal eden Enes batur, sancaktepe’de bulunan iyi maya öğrenci yurdu’na yerleştirildi.

Enes batur bunun üzerine “üzerime oynanan alçakça, kalleşçe büyük bir oyun var. Bunu yapanlar elbet cezasını çekecektir. Allah’ından bulsunlar. Gelişmeleri durum ilerlerse paylaşacağım” dedi.

Kaynak;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Enes apime laf yok yapmaz öyle şey 😂

Ne yaptılar sana, senden gıcık olan birisi NDNG ailesine casus olarak girip dışarı çağırıp bana Korona mı bulaştır dedi? Neden çıkıyorsun? Normal bir insansın sen.

Geri
Yukarı