Enes Batur Twitch'e Geliyor

Tamam kazanıyorsun eyvallah ancak 6 milyon kişinin işsiz olduğu şu ülkede Camarom var diye çıkma insanların karşısına. İnsan biraz düşünceli olur yani.

Sevgilisi de parası için, popülerliği için bunla birlikte değilse benim de adım Gökhan değil :)

Baştan sona izlediğim tek videosu o Camaro videosu bu adamın. Videonun sonuna kadar "kiralık aslında" falan demesini bekledim. Bitince bile inanmak istemedim bu adam nasıl muscle car kullanır diye. Sevgilisi de pek matah birisi değil, ayrıca bu adamla parası için birlikteyse tebrik etmek lazım, büyük sabır.

Tamam kazanıyorsun eyvallah ancak 6 milyon kişinin işsiz olduğu şu ülkede Camarom var diye çıkma insanların karşısına. İnsan biraz düşünceli olur yani.

Sevgilisi de parası için, popülerliği için bunla birlikte değilse benim de adım Gökhan değil :)
Üstad adın zaten Rıza. :D

Kız da şanslı ha, 54 video 716.000 abone.

Şimdi bu şahıs Twitch'e gelirse zaten popüler cümleyi (ENES ABİ ........) çokça duyarız gibi geliyor. Zaten böyle bir olay (Hz. Yasuo) var ama daha da büyüyecektir.

Enes batur son videosunda Twitch'de yayın yapacağını söylemiş. Yani yanlış anlamadıysam bu Twitch'in de yaş kitlesinin düşeceği anlamına geliyor. Hoşçakal eski twitch. Sevdiğimiz yayıncıların hepsi Unlost gibi olmaz umarım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
5:28-5:45 arası
Hem videolarını izleyip hem de Twitch'in yaş kitlesini düşeceğini söylüyorsun. 😃

Geri
Yukarı