Engelli Küçük Kız Çocuğuna Youtube'de Küfreden İnsanlar

108971

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu gün sizlere bir konudan bahsedeceğim. Belki duyanınız olmuştur, ''Fatimanın mavi dunyası guliyeva'' kanalını. Bu küçük kız çocuğu kemik erimesi hastalığına sahip. Boyu muhtemelen yaşıtlarına göre daha kısa ve bundan dolayı belki zorluk çekiyor. Youtube'ye video atmanın kendisini mutlu ettiğini belirtiyor ancak ne yazık ki gün geçmiyor ki ülkemizde ki bazı hadsiz tipler küçük kız çocuğuna küfrediyor, hakaret ediyor. Hani anlamıyorum küçük kız çocuğundan istediğiniz nedir ? Gidin Enes Batur 'dan küfür öğrenin, saçma sapan videolar izleyin. Nedir yani şu küçük çocukla olan derdiniz ? Geleceği bu gençliğe emanet etmek istemiyorum, eğer bu gençliğe emanet edersek sonumuz çok vahim olacak.

Böylelerini alacan... Tövbe ya. Kendi başına gelse böyle bir olay o zaman görürüm. Kendi kardeşi bu tür bir rahatsızlığa sebep olsa ona da yapabilecekler miydi o lafları. Klavyenin başına oturmuş iki üç embesil, aman ona sataşalım aman buna laf sokalım. Elin oğlu döner bir gün bir sokar (lafı(!)) öyle mazlum mazlum oturursun valla. Umarım o 22k abone o lafı söyleyene bir güzellik yapar. Ceza alırsam da ne yapalım artık böyle bir konuda içimdeki paylaşmadan edemedim. Ne demek insanın elinde olmayan bir acizliği ile dalga geçmek yani.

Videonun başı sonu farketmeksızık habire "meyeba arkadaşlar" diyor tatlı şey :D

Buradan yola çıkarak bu çocuğun diğer bir videosunu da izledim, şoyle diyor; "Meraba, ben bir şey açıklamak istiyorum, ben aslında Azeriyim ama Türkleri, Türkiye'yi çoook seviyorum. Bak, anadilimden eser yok, ben Türkçe konuşmayı daha çok seviyor ve konuşuyorum..." ve sanki Azeridir diye, aboneleri onu bırakacakmış gibi "aboneliğimden çıkmanızı istemiyorum" gibisinden dile getirmeye çalışmış :D
Satece o küfür eden zavallı fukaralar değil, bu çocuğa ırkından- konumundan dolayı o tarz duyguları yaşatanlar kendilerinden utanmalılar.

Am bu yaştaki çocukların bu tarz ortamlarda olmalar istemiyorum açıkçası. Hale ki kullanılmalarını asla.

Baktım yorumlara, kötü yoruma bile rastlayamadım aşağıya 2 saat kaydırdığım halde.
Arada böyle kıskanç pe*ev*nkler çıkabiliyor, her ülkede mevcut böyle insanlar. Ciddiye almamak lazım.
%99'luk tepki çok güzel hemen hemen her videoda gördüğüm kadarıyla :)

Kimsenin 1 dakika sonrasının garantisi var mı? O küfür edip insanların hastalıklarıyla dalga geçen beyin özürlüler bilmiyorlar ki herkesin engelli adayı olduğunu.

Kanala gelecek olursak cidden tatlı bir kızmış :) En azından küçük çocuklara küfür öğretip kötü alışkanlıklar edinmeye özendirmeyen, kendi gibi temiz bir kanal.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı