Enis Kirazoğlu'nun yaptığı yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam yanlışın var bu tarz oyunlar ülkemizde çok oynayan var yani biraz oyun sosyal medyada gezseniz göreceksiniz.
Çok oynayan var dediğimiz kitleye LoL, Valorant, CS gibi oyunları eklersin, bu tip oyunları değil, yanlış bilgi vermeyelim dostum Indie 2D oyunları seven bir kitle var ama azımsanacak bir seviyede var, yıllardır oyun oynuyorum, oyun kültürüm çok geniş, hiç sanmıyorum yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence şu an için müzikleri ve grafikleri gayet güzel görünüyor ama animasyonlarda sıkıntı var gibi.

Oyun gayet güzel duruyor bu türe biraz da olsa aşinayım ve severim. Fakat enis abinin yaptığı oyunda trailerda gösterdiği dövüş sahneleri sanki düşman size vurmak istemiyormuş sizin onu öldürmenizi bekliyor gibi ve cidden hiç hoşuma gitmedi bu tür oyunlarda en önemli şeyin dövüş mekanikleri olduğunu düşünüyorum umarım düzeltirler.

Videoda da belirttiği gibi sadece yeni oyunu yapacağı kadar para kazansalar yeter ve ben daha farklı türlerden oyun yapacaklarını düşünüyorum
Steam'de aldığı ilgi çok fazla aramaya an yazdığımız anda aramada çıkıyor
İnşallah Türk oyun sektörü için güzel bir olay olur

Yapay zeka namına pek bişey yokmuş gibi geldi bana. Aksiyon hissini fazlasıyla verir umarım. Birde sanki bazı yerlerde oyuna drop giriyor gibi geldi. Onun dışında güzeldir umarım. Büyük başarı elde ederler inş.

Türkiye'de hâla daha her şeyi grafik sanan kültürsüz insan çok. Yani bizim ülkede çok tutmaz. Milli duyguları sömüren içerikler olmadığından destek için alan da olmaz fakat yurt dışında bu türü seven ve oynayan çok insan var. Katana Zero gibi oyunları oynayıp seven insanlar için iyi bir doyuruculuk etkisine sahip olacak muhtemelen. Onun dışında herkese hitap etmeyen bir tür gerçekten de.

Kırmızı atari kollarında oynadığım çağ dışı oyunlara benziyor.

Oyun sektörü sadece AAA 3 boyutlu oyunlardan ibaret değil. Senin beklediğin kalitede 3D oyun yapmak iyi bir bütçe ve çok fazla insan gerektirir. 2D indie oyunlar yurt dışında aşırı popüler. Oyun atari oyununada benzemiyor daha çok Katana Zero benzeri bir oyun ve söylediğim bu oyun 500.000'den fazla satış yaptı. Sadece Valorant, LoL falan oynayıp şöyle yorumlar yapıp rezil etmeyin kendinizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı