Enis Kirazoğlu'nun yaptığı yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok oynayan var dediğimiz kitleye LoL, Valorant, CS gibi oyunları eklersin, bu tip oyunları değil, yanlış bilgi vermeyelim dostum ındie 2D oyunları seven bir kitle var ama azımsanacak bir seviyede var, yıllardır oyun oynuyorum, oyun kültürüm çok geniş, hiç sanmıyorum yani.

Yine yanlışınız var hala oynayan çok ama seni gözün kör olmuş. Anca TR oyuncuları kötülemeye devam (şimdi diyeceksin ki ne alaka) kendin diyorsun ya "Valorant, LoL ve CS diye demişsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
2D hack n slash, arcade oyunları severim. Enis Kirazoğlu ve ekibinin ortaya böyle bir yapım çıkartması da hoşuma gitti gerçekten. Bir eleştiri yapmam gerekirse oyun mekanik, platform, ilerleyiş olarak Dead Cells'le bire bir aynı gibi hissettirdi bana. Yani Dead Cells'in farklı bir kıyafet ve renklerde oynanması gibi olmuş. Böyle böyle gelişeceğiz, destek vermemiz önemli. Umarım devamı ve çok daha iyileri gelir.

Yine yanlışınız var hala oynayan çok ama seni gözün kör olmuş. Anca TR oyuncuları kötülemeye devam (şimdi diyeceksin ki ne alaka) kendin diyorsun ya "Valorant, LoL ve CS diye demişsin.

Ne saçmalıyorsun sen ya?

Saydığım oyunları kitleyi kötülemek için değil, Türkiye'de en çok oynanan oyunları betimlemek için söyledim, herhangi bir oyunu veya oyuncu kitlesini aşağılamak için söylemedim neyin duyarını kasıyorsun?

Benim gözüm kör falan değil, indie platform oyunu kültürü ülkemizde yaygın değil. Bu türü kötü de yapmıyor.

Geri
Yukarı