Enkaz altında kalan klavye ve kasa çalışır mı?

Berke Eskalen

Hectopat
Arkadaşlar bunlar enkaz altında kalmıştı. Müsait olunca çıkardım, güvenli ve kapalı bir yere koydum. Fakat içlerine bayağı moloz girdi diyebilirim. O telaşta da temizleyemeden şehir dışına çıktım. Bir iki haftaya döndüğümde ne bekliyor bir fikri olan var mı? Dark Guardian mini ve Corsair k70.

Arkadaşlar bunlar enkaz altında kalmıştı. Müsait olunca çıkardım, güvenli ve kapalı bir yere koydum. Fakat içlerine bayağı moloz girdi diyebilirim. O telaşta da temizleyemeden şehir dışına çıktım. Bir iki haftaya döndüğümde ne bekliyor bir fikri olan var mı? Dark Guardian mini ve Corsair k70.

Geçmiş olsun öncelikle, ezilme vs. var mı? Yoksa iyice ayrıntılı bir temizlikle tekrar çalıştırılır gibi.

Ezilme, parçalanma gibi bir durum yoksa iyi bir temizlikten sonra çalışır. Çok geçmiş olsun.

Ezilme, parçalanma gibi bir durum yoksa iyi bir temizlikten sonra çalışır. Çok geçmiş olsun.

Darbe marbe göremedim ama bayağı toz olmuştu, elime geçince iyi bir temizlerim inşallah çalışır. Sadece sana cevap verebileceğim ama düşünen bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Sağlıcakla.

Son düzenleyen: Moderatör:

Öncelikle aldığı hasara bağlı. Resim vs olsa daha net bilgi verebiliriz. Eğer sadece kasa zarar gördüyse sorun olmaz. Ama yoğun şiddet olduysa sorun çıkarabilir. Klavyeden pek umudum yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı