Epic Games 2023 Sızıntıları

Yine dediğim şeyi diyeceğim ama sırf siz beğenmediniz diye hiç vermemeleri gibi düşünce çok saçma. Sizin beğenmediğinizi başka biri çok sevebilir.

Ayrıca büyük beklentilere neden giriyorsunuz ki. Her yıl aynı şey oluyor. Benim 0 beklentim oluyor, bana uygun ve güzel bir oyun gelirse seviniyorum gelmezse de nötr kalıyorum, her oyunun hitap ettiği kesim farklı olabiliyor.

1.cisi sırf ben beğenmedim diye değil alakası yok saçma sapan oyunlar veriyor Epic Games bunu benim sevip sevmememle alakası yok ve insanlarda bu durumdan memnun değil.

2.cisi benim aşırı bir beklentim yok zaten ama bu kadar da değil yani, biraz beklentiye girmemizdeki sebep Epic Games'e bu indirimler başlamadan önce lütfen AAA kalitesinde oyunlar verin yorumları çok oldu Epic Games'de bunları görmüş olmalıki Türkçe karşılığında tamam tamam tamam diye bir mesaj attı insanlara ondan dolayı Epic Games bizi beklentiye soktu.

Linke girdim fakat bugünkü oyun belli değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni verilecek oyun Fallout 3

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni verilecek oyun Fallout 3

İlk paylaştığınız linki kastetmiştim neyse. İkinci link için teşekkürler.

Geri
Yukarı