Çözüldü Epic Games GTA 5 "yükle" yazısı çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam yükle yazısına tıkladığınızda yeni bir klasör açıyorsa yükle yazısına tıklayıp yüklemeyi başlatın, ardından yüklemeyi durdurarak oluşturulan klasörün içindeki egstore klasörünü kopyalayıp GTA V oyununun kurulu olduğu klasör içerisindeki egstore ile yer değiştirin. Kısacası CTRL V yaparak yeni egstore klasörünü GTA V oyununun kurulu olduğu yere taşıyın. Bu yolu bir deneyin işe yarayanlar olmuştu ki işe yaraması gerekiyor, bu klasör epic gamesin oyunu bulması için tuttuğu bir dosya.
Hocam yükle yazısına tıkladığınızda yeni bir klasör açıyorsa yükle yazısına tıklayıp yüklemeyi başlatın, ardından yüklemeyi durdurarak oluşturulan klasörün içindeki egstore klasörünü kopyalayıp GTA V oyununun kurulu olduğu klasör içerisindeki egstore ile yer değiştirin. Kısacası CTRL V yaparak yeni egstore klasörünü GTA V oyununun kurulu olduğu yere taşıyın. Bu yolu bir deneyin işe yarayanlar olmuştu ki işe yaraması gerekiyor, bu klasör epic gamesin oyunu bulması için tuttuğu bir dosya.

Çözüm
Denedim olmadı

Sizdeki problem garip açıkçası, genelde Epic Games oyunu bulamadığı için oyun kurulu olmasına rağmen yükle yazısı olurdu ve söylediğim şeyi yaptığınızda sıfırdan bir log açtığı için sorunun fixlenmesi gerekirdi.
Epic Games launcher'ini hiç beğenmiyorum. Bana bugüne kadar çok sorun yarattı. Biraz daha geliştirmeleri lazım. GTA 5'ide silip yükleyeceğim herhalde.

Epic Games launcher'ini hiç beğenmiyorum. Bana bugüne kadar çok sorun yarattı. Biraz daha geliştirmeleri lazım. GTA 5'ide silip yükleyeceğim herhalde.
Evet hocam zaten işlemciyi ağlatan bir launcher açıkçası ve söylediğiniz gibi sorunlu bir launcher, şahsen bende çok sorun yaşadım. Yaşadığım sorunları da bir şekilde uzun/kısa araştırmalar sonucunda çözdüm, son dönemlerde bir problem çıkmadı umarım da çıkmaz. Bu arada indirmeyi başlattıktan sonra bir kaç saniye bekleyerek egstore klasörünü kopyalayın, daha sonra GTA V'nin içindeki egstore klasörünü silerek yerine yapıştırın. Ufak ayrıntılar fakat önemli olabilir bazı durumlarda.

Geri
Yukarı