Epic Games GTA 5'i tam indirmiyor olabilir mi?

Umut05580

Hectopat
Merhaba Epic Games'de GTA 5 indiriyordum da oyunda yarısından çoğunu indirmeme rağmen %48'de ve ayriyeten oyun kalan 40 GB var ama 54 GB inmedi 52 GB indi. Neden? Oyun açılır mı? (Bilgisayara restart da attım ama duraklat dedim 2 GB inmişken restart attım)

Merhaba Epic Games'de GTA 5 indiriyordum da oyunda yarısından çoğunu indirmeme rağmen %48'de ve ayriyeten oyun kalan 40 GB var ama 54 GB inmedi 52 GB indi. Neden? Oyun açılır mı? (Bilgisayara restart da attım ama duraklat dedim 2 GB inmişken restart attım)
O yüzde yalnızca indirme değil. Onun içerisinde okuma, yazma da var.

Ben ilk bedava olduğu gün indirmeye başlamıştım yoğun olmasa 3 saate indirirdim insanlar çöktüğü için 1 buçuk günde indirmiştim, 2 kere bilgisayarı kapatıp defalarca yogunluk yüzünden hata yememe rağmen sorunsuz oynamıştım oyunu .

O yüzde yalnızca indirme değil. Onun içerisinde okuma, yazma da var.

İçinde M.2 SSD var, yeni aldım PC'yi yani direkt yazıyor ve hafızadan da az gitti, orada belirttiğim gibi.

Ben ilk bedava olduğu gün indirmeye başlamıştım yoğun olmasa 3 saate indirirdim insanlar çöktüğü için 1 buçuk günde indirmiştim, 2 kere bilgisayarı kapatıp defalarca yogunluk yüzünden hata yememe rağmen sorunsuz oynamıştım oyunu.

Reyiz 2 GB inmişken direkt duraklat deyip hiç beklemeden restart attım. Şimdi 2 GB eksik hafızadan gitmiş ama Epic Games bunu sayıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinde M.2 SSD var, yeni aldım PC'yi yani direkt yazıyor ve hafızadan da az gitti, orada belirttiğim gibi.

Reyiz 2 GB inmişken direkt duraklat deyip hiç beklemeden restart attım. Şimdi 2 GB eksik hafızadan gitmiş ama Epic Games bunu sayıyor.
Sayıyorsa sorun olmaz, yani inşallah olmaz diyelim :D indirmeye devam et.
indirme bitince dosyaları doğruluyor kendisi, eksik dosya bulursa tamamlar.

Sayıyorsa sorun olmaz, yani inşallah olmaz diyelim :D indirmeye devam et.
İndirme bitince dosyaları doğruluyor kendisi, eksik dosya bulursa tamamlar.

Bir arkadaşımda öyle dedi, eksik dosya bulursa oyuna bir ekran geliyor, bu kadar dosya var indir. İndirmezsen hatalar olabilir diye ekran geliyormuş diyor doğru mu?

Geri
Yukarı