Epic Games güzel bir oyun verir mi?

Neden vermesin? İlk gün oyunu güzel bir oyun bu arada. Size hitap etmemesi o oyunu hatrı sayılmayacak veya kötü bir oyun yapmaz.
Evet gayet güzel bir oyun Cities Skylines zaten 15 tane güzel oyun vereceğini düşünmüyordum ama bence son günlerde en azından 1 tane güzel oyun verecek.

Neden vermesin? İlk gün oyunu güzel bir oyun bu arada. Size hitap etmemesi o oyunu hatrı sayılmayacak veya kötü bir oyun yapmaz.

Aynen Ben Aldım hatta videolarımı yüklerken oynamalık bir oyuna ihtiyacım vardı. İyi de oldu. Ancak Cities Skylines verdiği için Hakaret edenler bile omuş. Ancak çok zevkli bir oyun.

Arkadaşlar bugün Epic Games 2. ücretsiz oyununu verdi fakat hatrı sayılır bir oyun görmedim. Sizce bu geri kalan oyunlarsan en azından biri bile olsa güzel bildiğimiz bir oyun verme şansı var mı?

Kanka bayağı kötü gidecek ama son iki veya üç günde bir tane sağlam oyun verecek. Bak görün, demedi demeyin aklımda RDR 2 var.

Aynen Ben Aldım hatta videolarımı yüklerken oynamalık bir oyuna ihtiyacım vardı. İyi de oldu. Ancak Cities Skylines verdiği için Hakaret edenler bile omuş. Ancak çok zevkli bir oyun.
Hem bedava oyun veriyorlar hem de küfür yiyorlar sanki bedava oyun vermek zorundalar.

Geri
Yukarı