Epic Games hesabım çalındı

Dj0x

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar dostlar, iyi günler.
Epic Games hesabıma üniversiteye gittiğimden beri 2 aydır giriş yapmıyordum boş vakit bulduğumda girdim fakat e-posta hesabımı kabul etmedi ve bir ara mail hesabıma sızma girişimi olmuştu sanırım o ara yani 1 ay önce e-postasıyla beraber değiştirilmiş arkadaşlarım ve forumlarda kurucu e-postası hala sende olduğu için alabilirsin diyorlar ama en son desteğe her şeyiyle eksiksiz bilgileri yazdığımda yeterli bilgiye ulaşamadıklarını söylüyorlar, sizce hesabımı geri alabilir miyim? Ya da neye dikkat etmeliyim?
Daha önce bunu yaşayan biri tecrübelerini paylaşabilir mi? Teşekkürler.
(Bu hesap benim için çok değerli Fortnite ilk 2. sezon ve sonrasının Battle Pass skinleri +5000 TL oyun var.) :(

Bilgileri eksiksiz bir şekilde paylaştığınızı söylüyorsunuz. Buna rağmen size yardımcı olmama sebepleri nedir? Yeterli bilgi değil diyorlarsa neyin eksik olduğunu da söylemeleri lazım diye düşünüyorum.
Evet kesinlikle eksiksiz bir şekilde ilettim hatta göndermeden önce birçok kez daha kontrol ettim fakat sadece şunu yazdılar:

10 Kas 2023 06:56 UTC

Tekrar merhabalar,

İletmiş olduğun bilgiler ve yapmış olduğun işlemler için teşekkürler. Fakat maalesef sistemimiz söz konusu hesabın sahipliğini doğrulayamadı ve bu nedenle kurallarımız gereği yardımcı olamıyoruz. Epic Games olarak hesapların güvenliğine çok önem veriyoruz. Senin hesabında sahiplik doğruladığın gün gelene kadar hesabın senin için güvenli bir şekilde duracak.

sonra neyi yanlış yazdığımı söyler misiniz nasıl kanıtlayamadınız benim olmadığımı çok merak ediyorum diye sitem ettim onda da şöyle cevap verdiler:

Tekrardan merhabalar,

Verdiğin bilgiler ile hesabın sahibi olduğunu doğrulamak için yeterli değildir. Bu durumda ilerleyen dönem içerisinde bulabildiğin kadar bilgiyi topladıktan sonra tekrardan bizlere ulaşabilirsin. Şu an için ne yazık ki hesabı oluşturan kişi olduğunu doğrulayamadığımız için işlemlere devam edememekteyiz. Gösterdiğin anlayış için teşekkür ederiz.

İleride farklı bir konuda yardıma ihtiyacın olursa, bizlere ulaşmaktan çekinme.

yani faturaları eksiksiz bi şekilde en eski faturayı attım, hesabımın ilk adını hatta değiştirdiğim diğer adları da yazdım üstüne de Epic Games hesabıma bağlanan hesaplarının tarihlerini gününe kadar yazdım kurucu e-postası zaten bende ve hali hazırda e-mail attığım hesap yani anlamıyorum sizler daha önce şahit oldunuz mu böyle bi durumda başka ne yapılabilir bi daha form göndermekten ki şuan o formu dahi bulamıyorum..

Mailine gelen fatura falan varsa onları da gönder.
Teşekkürler ilginiz için fakat belirttiğim gibi ilk faturayı istediler ve gönderdim diğerlerini de gönderiyim mi etkili olur mu?

Zaten zamanında Fortnite oynuyorsanız Steam gibi değildir çalınan hesabı almak aşırı zor.
Evet haklısınız steam gibi değil ama geri almanın yolu var sonuç olarak ve bunun için istenen her bilgiye sahibim fakat ona rağmen geri alamamak sizce de biraz saçma değil mi :/

Geçmiş olsun umarım geri alabilirsin.
Çok teşekkür ederim umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı