Epic Games hesabım çalındı

Evet kesinlikle eksiksiz bir şekilde ilettim hatta göndermeden önce birçok kez daha kontrol ettim fakat sadece şunu yazdılar:

10 kas 2023 06:56 utc.

Tekrar merhaba,

İletmiş olduğun bilgiler ve yapmış olduğun işlemler için teşekkürler. Fakat maalesef sistemimiz söz konusu hesabın sahipliğini doğrulayamadı ve bu nedenle kurallarımız gereği yardımcı olamıyoruz. Epic Games olarak hesapların güvenliğine çok önem veriyoruz. Senin hesabında sahiplik doğruladığın gün gelene kadar hesabın senin için güvenli bir şekilde duracak.

Sonra neyi yanlış yazdığımı söyler misiniz nasıl kanıtlayamadınız benim olmadığımı çok merak ediyorum diye sitem ettim onda da şöyle cevap verdiler:

Tekrardan merhaba,

Verdiğin bilgiler ile hesabın sahibi olduğunu doğrulamak için yeterli değildir. Bu durumda ilerleyen dönem içerisinde bulabildiğin kadar bilgiyi topladıktan sonra tekrardan bizlere ulaşabilirsin. Şu an için ne yazık ki hesabı oluşturan kişi olduğunu doğrulayamadığımız için işlemlere devam edememekteyiz. Gösterdiğin anlayış için teşekkür ederiz.

İleride farklı bir konuda yardıma ihtiyacın olursa, bizlere ulaşmaktan çekinme.

Yani faturaları eksiksiz bir şekilde en eski faturayı attım, hesabımın ilk adını hatta değiştirdiğim diğer adları da yazdım üstüne de Epic Games hesabıma bağlanan hesaplarının tarihlerini gününe kadar yazdım kurucu e-postası zaten bende ve halihazırda e-mail attığım hesap yani anlamıyorum sizler daha önce şahit oldunuz mu böyle bir durumda başka ne yapılabilir bir daha form göndermekten ki şu an o formu dahi bulamıyorum.

Teşekkürler ilginiz için fakat belirttiğim gibi ilk faturayı istediler ve gönderdim diğerlerini de gönderiyim mi etkili olur mu?

Evet haklısınız Steam gibi değil ama geri almanın yolu var sonuç olarak ve bunun için istenen her bilgiye sahibim fakat ona rağmen geri alamamak sizce de biraz saçma değil mi :/

Çok teşekkür ederim umarım.

Merhaba ben de sizinle aynı problemi yaşıyorum ama daha talebi bile açmayı beceremedim nasıl ve nereden destek talebi oluşturacağıma yardımcı olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı