Çözüldü Epic Games indirme hızı düşüklüğü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhabalar,
Bugün Fortnite yüklemek istedim ama ben yüklemek istediğim zaman çok yavaş yüklüyor. Bir de yavaş yüklemesine rağmen ben yüklemeyi başlattığım zaman diğer aygıtlar ile internete girmek istediğim zaman çok yavaş giriyor.
Steam üzerinde 1.7 Mb/s ile indirirken Epic Games üzerinde 300-400 kb/s ile indiriyor.
Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Epic Games'in gerek yazma hızına, gerek indirme hızına pek güvenmemek lazım. Görev yöneticisinden kaç Mbps internet hızının kullanıldığına bakabilir misiniz? 12-15 arası ise sıkıntı yok.
Epic Games'in gerek yazma hızına, gerek indirme hızına pek güvenmemek lazım. Görev yöneticisinden kaç Mbps internet hızının kullanıldığına bakabilir misiniz? 12-15 arası ise sıkıntı yok.

Çözüm
Merhabalar,
Bugün Fortnite yüklemek istedim ama ben yüklemek istediğim zaman çok yavaş yüklüyor. Bir de yavaş yüklemesine rağmen ben yüklemeyi başlattığım zaman diğer aygıtlar ile internete girmek istediğim zaman çok yavaş giriyor.
Steam üzerinde 1.7 Mb/s ile indirirken Epic Games üzerinde 300-400 kb/s ile indiriyor.
Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim?

Epic games sorununu bilemiyorum ancak, bir indirme başlattığınızda diğer kablosuz ağa bağlı cihazlara daha az paket gönderileceğinden internetin yavaşlaması gayet normal.

@Querencia
Tamam normal ama ben Steam ya da başka bir yerden bir şey indirirken yine de bir şey izleyebiliyordum ama bunda YouTube'a bile giremiyorum.

Her platformun sunucusu aynı değil, Google Drive ile Yandex'in izin verdiği veri alışverişleri (sunucu farkı da var) aynı değil. O yüzden Steam ve Epic Games arasında fark olabilir.

Bu durum herkeste mevcut tamamen epic games'in sunucuları ile alakalı bir durum bendede çünkü oluyor 100mgbit hızımda bazen 350 500 700 900 kbps indiriyor yükselmiyor bi türlü.

Tamam sağolun.
Görev yöneticisi üzerinde 14.5 yazıyor.

Geri
Yukarı