Epic Games Launcher açılıyor ama tam olarak görüntülenemiyor

Geralt0fRivia

Hectopat
İlk olarak bu sitedeki bütün yöntemleri denedim. Sonra YouTube'da bulunan birkaç yöntemi daha denedim (yüksek DPI ölçeklendirmeyi devre dışı bırakma vs.) Sonra uygulamayı silip tekrar yükledikten sonra bütün yöntemleri denedim. Bütün hepsi işe yaramayınca bilgisayara format attım ve Epic Games Store'u tekrar yükledim ve bütün yaptığım işlemleri tekrar yaptım ama sonuç alamadım. Bilgisayarımda dahili ekran kartı yok. Bütün sürücülerim güncel ve hepsini silip tekrar yükledim.

Sistem özellikleri:
  • İşlemci: i5 7400.
  • Ekran kartı: 1050 Ti.
  • RAM: 8 GB 3200 MHz.
  • Depolama: HP S700 120GB ve WD Blue 1TB.

Not: Ek olarak paylaştığım ikinci fotoğrafta göründüğü üzere ayarlar menüsüne sorunsuz bir şekilde erişim sağlayabiliyorum.

Dosya Ekleri

• Epic Hata.PNG
    Epic Hata.PNG
    209,7 KB · Görüntüleme: 42
  • epic hata 2.PNG
    epic hata 2.PNG
    239,2 KB · Görüntüleme: 47
Aynısını Steam'de yaşamıştım monitör ayarlarından sadece 1 monitörü seçin çünkü Steam falan 2. monitör algılıyor ve göstermiyor. İyi forumlar.

Hocam bende de beyaz ekranda takılıyordu, format ile çözdüm. Muhtemelen dahili ekran kartı olmadığı için olabilir, ama pek mantıklı gelmiyor.
@Geralt0fRivia hocam NVIDIA Denetim Masası'ndan Epic Games Launcher'i eklemeyi denediniz mi?

Hocam Epic Games Store NVIDIA denetim masasında halihazırda ekli. Ama yine de sağ olun.
Aynısını Steam'de yaşamıştım monitör ayarlarından sadece 1 monitörü seçin çünkü Steam falan 2. monitör algılıyor ve göstermiyor. İyi forumlar.

Tek monitör kullanıyorum ayarlara girdiğimdede zaten sadece 1. ekran gözüküyor öneriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı