Epic Games Epic Games Neden Sevilmiyor?

Hocam oyunla nasıl hava atabilir insan onu anlayamadım ben. Sonuçta oyun bu. Oyun sergilemesinin amacı, en sevdiğin oyunları belirtmen. İnstagram profilinde neleri sevdiğini belirtmen gibi düşün.

A Kişisi: Profilimdeki oyunlar nasıl?
B Kişisi: Oha oyun mu oynadın sen
A Kişisi: Tabi ne sandın oyun oynuyorum ben
Nasıl atılır, nasıl atılmaz onu tartışmıyoruz ama. Sadece bu forumda dahi bunun için Steam'den alacağını söyleyen insanlar var. Genel olarak sahip olunan oyunları insanlara gösterme, "bende şu şu kaliteli oyunlar var" şeklinde profilde sabitleme şeklinde imkanlar var Steam üzerinde. Ben bu kötü bir şey demiyorum. Kendim de sahip olduğum oyunları profilimde vitrinde gösteriyorum. Güzel duruyor profil. Yalnız bunun oyun alırken tek ölçüt olması kişiyi komik duruma düşürür, onu diyorum sadece.

Valla ben seviyorum. Launcher belki daha iyi olsa fena olmazdı ama yine de işlevinden yana sıkıntı yok. Yükleyeceğim oyunu yüklüyorum, açıyorum oynuyorum başka da launcherla işim yok zaten. Kampanyaları ve ücretsiz oyunları muazzam. Epic candır. Eleştiren Steam uşağıdır. 🤣

Çünkü oyunların korsandan hiçbir farkı olmuyor. Steam'de profil sistemi, başarı sistemi falan var ama Epic'te sadece oyuna girebiliyorsun o kadar. Bir oyunun korsanından hiçbir farkı yoksa niye satın alayım ki? Hepiniz kabul edin oyunlar bedava yapılmasa ve fiyatlar aynı olsa Steam'den alırsınız.

Epic Games Launcher'ı çöp en basitinden. İkincisi indirme hızı yok gibi. Ben Epic Games'ten 500 kb/s hıza zar zor ulaşırken steame 1,7 Mbps hızla indirebiliyorum. Ayrıca topluluk olarak Steam bayağı bir önde. Siz fiyat için söylemişsiniz ama Steam indirimlerini yakalarsan Steam'de de uygun fiyatlı olarak alabilirsin. Sadece ucuz diye hizmetten yoksun, iade sistemi berbat, Launcher'ı çöp hayalet bir mağaza Epic Games. Sadece ücretsiz oyun veriyor diye hizmetten yoksun bu platformu kim ne yapsın?

Oyun almak, oyunu yüklemek ve oynamak dışında hiçbir işe yaramıyor.

Epic Games Launcher'ı çöp en basitinden. İkincisi indirme hızı yok gibi. Ben Epic Games'ten 500 kb/s hıza zar zor ulaşırken steame 1,7 Mbps hızla indirebiliyorum. Ayrıca topluluk olarak Steam bayağı bir önde. Siz fiyat için söylemişsiniz ama Steam indirimlerini yakalarsan Steam'de de uygun fiyatlı olarak alabilirsin. Sadece ucuz diye hizmetten yoksun, iade sistemi berbat, Launcher'ı çöp hayalet bir mağaza Epic Games. Sadece ücretsiz oyun veriyor diye hizmetten yoksun bu platformu kim ne yapsın?

Epic Games 16 Mbps internette 6 saate 30 GB anca indirirken, Steam 6 saate 60 GB indirmiş oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı