Epic Games Rainbow Six Siege'i iki defa indiriyor

Fenuee

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Rainbow Six Siege'i aldım yükledim Epic'ten tam 85-90 GB oyunu açtım tam Ubisoft'u açtı oradanda bir 60 GB indirme yapmaya başladı bu durum karşısında ne yapabilirim?

Rainbow Six Siege'i aldım yükledim Epic'ten tam 85-90 GB oyunu açtım tam Ubisoft'u açtı oradanda bir 60 GB indirme yapmaya başladı bu durum karşısında ne yapabilirim?
Güncelleme yapıyor oyunu tekrardan indirmiyor yeni sezon gelmişti onun güncellemesi olabilir. Bu durum karşısında indirmekten başka yapabileceğiniz bir şey yok.

Son düzenleme:
Bence tamamen silip sadece Ubisoft üzerinden indirin. Epic Games'ten oynaya basınca direk açılması lazım. Bir daha indiremeyecek durumdaysanız dosyaları doğrulayın.

Oyunu satın aldıktan sonra Epic Games üzerinden çalıştırmak zorunda değilsiniz.
Epic Games’de dosya taşıma, dizin gösterme, indirmede bir çok sorun çıkıyor. UPlay hesabınızı Epic’le bağlayın, Rainbow zaten UPlay kütüphane oyunlarına gelir. Oradan oyunu açın, kurulu gözükmüyorsa da “Locate installed game” e basarak Epic Launcher’ın oyunu indirdiği dizini seçin. İndirme yapmadan otomatik kurulu gözükür.
Mesela ben AC Odyssey ve AC Valhalla’yı Epic kuponuyla almıştım fakat oyunları Epic’den hiç başlatmadın. Direkt Ubisoft kütüphanesi gidiyor.

Epic Games'de dosya taşıma, dizin gösterme, indirmede birçok sorun çıkıyor. Uplay hesabınızı Epic'le bağlayın, Rainbow zaten Uplay kütüphane oyunlarına gelir. Oradan oyunu açın, kurulu gözükmüyorsa da “locate installed game” e basarak Epic Launcher'ın oyunu indirdiği dizini seçin. İndirme yapmadan otomatik kurulu gözükür.
Mesela ben AC Odyssey ve AC Valhalla'yı Epic kuponuyla almıştım fakat oyunları Epic'den hiç başlatmadın. Direkt Ubisoft kütüphanesi gidiyor.

Allah senden razı olsun kanka sayende oldu Epic Games pişmanlıktır.

Epic Games’de dosya taşıma, dizin gösterme, indirmede bir çok sorun çıkıyor. UPlay hesabınızı Epic’le bağlayın, Rainbow zaten UPlay kütüphane oyunlarına gelir. Oradan oyunu açın, kurulu gözükmüyorsa da “Locate installed game” e basarak Epic Launcher’ın oyunu indirdiği dizini seçin. İndirme yapmadan otomatik kurulu gözükür.
Mesela ben AC Odyssey ve AC Valhalla’yı Epic kuponuyla almıştım fakat oyunları Epic’den hiç başlatmadın. Direkt Ubisoft kütüphanesi gidiyor.
Epic üzerinden indirmeyip sadece uplay den indirilince normal olarak gözüküyor fakat epic üzerinden deluxe edition almıştım

Bu durumda sadece uplay den
İndirirsem deluxe edition mu oynarım normalini mi

Epic üzerinden indirmeyip sadece uplay den indirilince normal olarak gözüküyor fakat epic üzerinden deluxe edition almıştım

Bu durumda sadece uplay den
İndirirsem deluxe edition mu oynarım normalini mi
Deluxe oynarsın. Deluxe sadece operatör verdiği için normal oyunu oynuyorsun zaten. Oyun değişmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı