Epic Games Rocket League açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Osman KARABULUTT

Femtopat
Daha fazla  
Epic Games'den ücretsiz olarak aldığım Rocket League oyununu indirdim birkaç gün önce. Aylar önce indirdiğim zaman açılmamıştı silmiştim tekrar yükledim açıldı bir iki gün oynadım. Ama artık açılmıyor. Bazen beyaz ekran bazen normal araba ekranını verip Music çalıyor bir iki saniye sonra kapanıyor. Birkaç şey yapmaya çalıştım olmuyor. Sanırım DirectX ile alakalı bir durum. Oyuna girmeden nasıl oyunun açılacağı DirectX'i değiştirebilirim. ya da başka bir çözümünüz var mı?

Epic Games'den ücretsiz olarak aldığım Rocket League oyununu indirdim birkaç gün önce. Aylar önce indirdiğim zaman açılmamıştı silmiştim tekrar yükledim açıldı bir iki gün oynadım. Ama artık açılmıyor. Bazen beyaz ekran bazen normal araba ekranını verip Music çalıyor bir iki saniye sonra kapanıyor. Birkaç şey yapmaya çalıştım olmuyor. Sanırım DirectX ile alakalı bir durum. Oyuna girmeden nasıl oyunun açılacağı DirectX'i değiştirebilirim. Ya da başka bir çözümünüz var mı?

Sistem bilgilerini yazar mısın?

Sistem bilgilerimi bilmiyorum birazdan bakarım da şimdi fark ettim diğer oyunlarda açılmıyor GTA 5 falan yani Epic Games oyunlarım açılmıyor benim sadece Rocket League değil. Epic Games'i sildim yeniden yükledim olmadı. Ayrıca bütün bu oyunların hespini yüksek grafiklerde kasma sorunu olmadan oynuyordum.
Sistem bilgilerimi bilmiyorum birazdan bakarım da şimdi fark ettim diğer oyunlarda açılmıyor GTA 5 falan yani Epic Games oyunlarım açılmıyor benim sadece Rocket League değil. Epic Games'i sildim yeniden yükledim olmadı. Ayrıca bütün bu oyunların hespini yüksek grafiklerde kasma sorunu olmadan oynuyordum.

Format atsam düzelir diye düşünüyorum ben ama sizce.

Geri
Yukarı