Epic Games-Rockstar Games hesapları karıştı

das kapital

Decapat
Daha fazla  
GTAV Epic Games'te ücretsiz olduğu zaman almıştım. O zaman eski mailimi ve şifremi kullanıyordum. Bu mailimde eski telefon numarama bağlıydı. Eskiden GTAV girebiliyordum çünkü otomatik olarak Epic Games hesabım Rockstar Games'e bağlıydı. Ardından ben yeni numaramı aldığım zaman yeni mail hesabı açtım ve Epic Games hesabımın mailini eskisi ile değiştirdim. Şimdi GTAV açmaya açlıştığım zaman:

1704625219630.png

Böyle bir hata alıyorum. Mailimi hatırlıyorum ama şifreyi bir türlü bulamadım. Şifremi unuttum seçeneğine tıkladığım zamandada mailime doğrulama kodu gidiyor fakat mail hesabımın şifresini de hatırlamıyorum. Telefon doğrulaması ile şifremi değiştirebilirim ama eski hattı uzun süre kullanmadığım için kapanmış.
Ortada kaldım öyle bir şey yapamıyorum. Eski telefon numaram tamamen mi kapandı yoksa sadece arama ve mesaj özelliği mi gitti bilmiyorum. Turkcell'in uygulamasından girip eski hattıma para yüklemeye çalıştım belki açılır diye ama yeni hattımın bilgileri eski hattımın bilgileri ( T.C. no ve doğum tarihi) aynı olduğu için uygulama otomatik olarak yeni numaramın hesabını açıyor.

1704625498720.png

Oyun Epic Games hesabımda olduğu için Rockstar Games desteğe mail yolu ile durumu anlatsam yardımcı olurlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı