Epic Games Sniper Elite 5 sebepsiz iade rezaleti

HyperNowa

Kilopat
Daha fazla  
Bende Epic Games üzerinden aldım sebepsiz yere iade ettiler Epic Launcher ile ilgili sorun varmış sanırım, sağ olsun Epic Games sebebini açıklamıyor bari ya yayıncı firma ya da Epic Games madem iptal edecekler onun yerine Steam kodu verebilirlerdi. Şimdi birçok kişi mağdur oldu.

Dosya Ekleri

• Epic Games.jpg
    Epic Games.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 95
79 TL'den alım yapılınca Sniper Elite yapımcısı rahatsız olmuş herhalde, Epic'e şunları geri al diye talimat vermiş. O oyuna 79 TL üstü verecek insan bir elin parmağını geçmez, kendileri bilir. Game Pass varken zaten 79 değil 7 TL dahi vermem.
Fiyatıyla alakalı bir durum değil. Tüm dünyada satıştan kaldırılmış. Conan Exiles oyunu da Epic'e gelirken aynı durum olmuştu. Firmayla aralarında bir sorun olmuş olmalı. Bu sorun oyunun çıkışına yakın olması 2 şirkete de yakışan bir durum değil.

Fiyatıyla alakalı bir durum değil. Tüm dünyada satıştan kaldırılmış. Conan Exiles oyunu da Epic'e gelirken aynı durum olmuştu. Firmayla aralarında bir sorun olmuş olmalı. Bu sorun oyunun çıkışına yakın olması 2 şirkete de yakışan bir durum değil.
O zaman bilmiyorum hocam. Şimdi gidip 549'dan koyup ''neden hiç satamadık'' diye hayıflanmaca yaparlar anca.

79 TL'den alım yapılınca Sniper Elite yapımcısı rahatsız olmuş herhalde, Epic'e şunları geri al diye talimat vermiş. O oyuna 79 TL üstü verecek insan bir elin parmağını geçmez, kendileri bilir. Game Pass varken zaten 79 değil 7 TL dahi vermem.

Aynen öyle 80 TL üstü kesinlikle almam eminim birçok kimsede almaz. Yaptıkları çok büyük ayıp.

Oyunu oynayabilsinler diye düşünmüş arkadaş.

Ne yazık ki herkes sizin gibi düşünmüyor. Burada birçok kişide mağduriyet var ve sorumsuz acemiler. Müşteri hizmetlerine yazıyorum sorunu bilmiyoruz araştıracağız yazıyorlar gerçekten şaka gibiler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı